Ögg Haber

Özel güvenlik son dakika flaş haber

Özel güvenlik son dakika flaş haber

Özel güvenlik sektörü günden güne büyümeye devam ederken sorunları dertlerde bir o kadar büyümeye ve çıkmaza girmeye devam ediyor. Sektör içerisinden çalışan personellerin internet üzerinden genelde özel güvenlik son dakika flaş haber aramaları yapmakta. Şiddet, mobıng, güvenlik alımı gibi haberlere bir an önce ulaşmak için Google aracılığı ile hızlı şekilde ulaşma içerisinde olan güvenlik görevlileri sitemiz olan özel güvenlik haber (ögg haber) sitemizden sektör üzerinde ulaşmak ve aramakta olduğu bilgilere ulaşmaktadır. Bilindiği üzere 2 milyona yakın güvenlik kimlik kartı sahibi kişinin olması ve bunların yaklaşık 1,5 milyona yakını kamu kurum ve kuruluşları veya özel sektörde çeşitli projelerde çalışmaktadırlar. 400 bine yakın bir kişi kamu kurum ve kuruluşlarında çalışırken, geri kalan kısım ise özel sektörde çalışma hayatlarını devam ettirmektedir.

Özel güvenlik son dakika

Sektör içerisinde, özel güvenlik son dakika haberleri veren sitemiz ögg haberleri sunmaya devam etmekteyiz 2015 yılından bu tarafa sektörde tarafsız olarak güvenlik personeli ne bilgiler sunmayı çalışmaktayız. Sektör içerisinde haber sunmak üzere acılan cogu site ve platformların azlığı sektöre yetmemekte olduğu ve aktif olan sitelerin ise taraf tutmalarından dolayı özel güvenlik görevlilerinin maalesef tam anlamıyla dertleri anlaşılmamakta. Sektörümüzde sendikacılık yapan ve halk dilinde sarı sendika olarak adlandırılan cep sendikacılığı yapmak için sosyal medyada özel güvenlik haber siteleri açarak sektörün sorunları ile değil de kendi reklamlarını yapmaya çalışan birkaç sendikanında olduğu bilinmekte.

Özel güvenlik alımı son dakika

Güvenlik sektöründeki sorunların biride güvenlik alımı olduğu bilinmekte. Büyükşehirlerde mağduriyetin az olmasına rağmen kırsal kesimlerde bu sorun büyük  şekilde büyümekte. Kırsal bölgelerde iş potansiyeli az güvenlik görevlisi sayısı fazla olmasından dolayı, torpil ve düşük maaşları ortaya getirmektedir. Bu sebeple cogu kişi sertifika alıp henüz iş başı yapamadan güvenlik yenileme sınavı tarihi gelmiş cok sayıda mağdur güvenlik personeli bulunmaktadır. Bu nedenler dolayısı ile güvenlik kimlik kartı almış ve iş potansiyelinin az olduğu bölgelerdeki güvenlikçi personeller sosyal medya ve güvenlik iş ilanı yayınlayan siteler aracılığı ile güvenlik alımı son dakika haberlerini aramakta olduğu Google aramalardaki fazlalığı görülmektedir.

özel güvenlik

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı