Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özel güvenlik son dakika haberleri 2020

Özel güvenlik son dakika haberleri 2020

Günümüzde bir buçuk milyona yakın özel güvenlik kimlik kartı bulunan özel güvenlik sektöründe yıllarca çalışarak yaşam ve ailesine bakmak için güvenlik sektör çalışanları olduğu ve bu mesleğe 10 -15 senesini verenlerin hatta emekli olanların bile oldugu bilinmekte. gün geçtikçe yeni istihdam kapılarının acılması sonucu güvenlik iş ilanları ve sektör içinde değişik konuların faydalı bilgilerin paylaşımını sağlamak adına Özel Güvenlik Son Dakika Haberleri yani www.ozelguvenlik.com.tr sitesi acılmış ve sadece sektöre özgü haberler yapılmaktadır. Güncel Özel güvenlik ile alakalı her şeyi 1,5 milyon kimlikli güvenlik personeline aktarmayı hedef alan Ogghaber sitesi tarafsız ve son dakika olarak yayın hayatına devam etmeye çalışmaktadır.

Özel güvenlik son dakika haberleri 2020 ‘de müjde bekliyor

özel güvenlik son dakika haberleri yayını yapan www.ozelguvenlik.com.tr sitemiz 1 avukat ve 4 admin ile Türkiye’mde özel güvenlik haber statüsüne giren veya güncel güvenlik konular hakkındaki bilgileri özel güvenlik görevlilerine aktarmaktadır. ogg haber ‘in amacının sektöre yeni başlayan veya başlamak isteyen kursiyerlere dogru ön bilği verebilmek ve Türkiye genelinde Güvenlik Görevlileri ‘nin yaşamış oldugu sıkıntı ve sorunları sektör çapında tüm meslektaşlarımıza iletmektir. Türkiye’nin en büyük sektörlerinden biri olan güvenlik sektörü maalesef bilindiği üzere adeta rant ve cıklar kapısı olmuş ve bu durumdan dolayı kötü niyetli kurum kuruluş ve şahıslar sektöre yeni başlayacak olan kişileri yalan yanlış bilgiler ile kandırdığı görülmektedir. sosyal medyadan takip ettiğimiz kadar ile güvenlik iş ilanları konusunda yardımcı olacağım bahanesi ile yeni güvenlik kimliği almış adaylardan para talep ettikleri ve cogu kişininde bu konudan dolayı mağdur oldugu takip etmiş durumdayız.

özel güvenlik haber sitesinin kurulma amacı

Özel güvenlik son dakika haberleri yani ogghaber (www.ozelguvenlik.com.tr) sitesinin kuruluş amacı bu kişi mağduriyetlerin ortadan kaldırılması için ve sektör içinde 4 adet sendikadan en bilinçli ve dinamik genç güvenlik sendikası seçimi, güncel haberler, mağduriyet ve başarıları Türkiye’de bulunan personeller ile paylaşmayı sağlamayı hedef edinmektedir.

 

özel güvenlik son dakika haberleri www.ozelguvenlik.com.tr

özel güvenlik
özel güvenlik haber
Özel güvenlik son dakika haberleri 2020

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu