Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özel güvenlik yenileme kalkacakmı

Özel güvenlik yenileme kalkacakmı

Özel Güvenlik sektöründe çalışan güvenlik personellerinin en cok merak ettiği konu Özel Güvenlik Yenileme Kalkacakmı olduğu görülmekte. Maddi ve zaman olarak özel güvenlik personellerini yoran özel güvenlik yenileme eğitimi, Kamu kurum ve kuruluşu ve özel sektör çalışanı olan güvenlik görevlilerinin yenilemenin kalkması için hem fikir. Maddi olarak ta zorluk çeken yenilemesi gelmiş güvenlik personelleri yenilemenin kalkmasını istiyor.

 

O ZAMAN KALMA SİSTEMİ GELSİN

Bilindiği üzere yenileme eğitiminde kalma söz konusu değildir. İsminizi yazıp çıksanız bile yenileme eğitiminizi tamamlamış ve sınavdan geçmiş sayılıyorsunuz. Bu duruma anlam veremeyen güvenlik görevlileri ile yaptığımız görüşmede:

Özel Güvenlik görevlisi olarak çalışma hayatımı sürdürmekteyim ve 5 yılda bir adeta özel güvenlik kurslarına para kazandırıyoruz ve sınava girip çıkmamız kafi geliyor. Bu sistem bizlere yanlış gelmektedir, madem her 5 yılda bir özel güvenlik eğitimi alacağız, o zaman ilk sınav gibi 60 puan altında derece alan kursiyer sınav tekrarına tabi tutulsun, bizler şu anda sadece özel güvenlik firmalarını zengin etmekteyiz, Özel Güvenlik Haber sitenizden edindiğimiz bilgiye göre 1,5 milyona yakın ögg bulunmaktadır, her 5 yılda bir 1,5 milyon kişi şirketlere para aktarıyor. Yenileme Sınavı ya kaldırılsın veya düzenleme getirilsin dedi.

 

Özel güvenlik yenileme kalkacakmı
Özel güvenlik yenileme kalkacakmı

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu