özel güvenlik sınavı

özel güvenlik yenileme sınavı 2020

özel güvenlik yenileme sınavı 2020

özel güvenlik sınav takvimi 2020 yılını, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Şube tarafından yayınlandı. Özel Güvenlik Temel Eğitim veya Özel Güvenlik Yenileme Sınavı 2020 yılını bekleyen kursiyerler için yayınlanan sınav takvimi bu yıl içerisinde 6 defa yapılmaktadır, şubat ayında başlayan özel güvenlik 2020 sınav takvimi, en son olarak 13 aralık tarihinde ise 2020 yılının en son güvenlik sınavı olmaktadır.

Özel güvenlik olmak isteyen binlerce vatandaşın 2020 yılında başlayacak olan özel güvenlik sınavı 2020 takvimi açıklanması ile birlikte güvenlik eğitimi alıp ilk sınava yetişmek adına başvurulara başladığı belirtiliyor.

Özel güvenlik yenileme eğitimine girecek personeller ise yıl başlamadan ve yoğunluk olmasından dolayı tedirgin oldukları belirtiliyor, gerek kamu kurumu gerekse özel sektörde çalışıp özel güvenlik kimlik süreleri yaklaşan güvenlik görevlileri eğitim almak isteyen kişilerin yoğunluğundan dolayı yenilemeye sınavına yetişememekte den tedirginler.

2020 güvenlik sınav tarihleri

İlk defa güvenlik kimlik kartına sahip olacak kişilerin heyecanla beklediği 2020 Güvenlik Sınav Tarihleri açıklamasının ardından, kurslara akın etmeye başladılar. Yılın ilk güvenlik sınavına girmek için adeta birbirleriyle yarışan kursiyerler, güvenlik kimlik kartı yenileme 2020’yi bekleyen özel güvenlik görevlilerini tedirgin ederken ilk sınava tabi olmak isteyen kursiyerleri ise heyecanlandırıyor. Ülkemizde günden güne hızlı şekilde sayısı artan güvenlik görevlileri, Güvenlik iş alanında sıkıntı çekmeye devam ettiği de büyük sıkıntılardan bir tanesi.

2020 ögg sınav takvimi

2020 yılında ögg sınav takvimi emniyet genel müdürlüğü tarafından açıklanarak, sınava girmek için bekleyenlerin heyecanını ve sınav tarihlerini bekleyen kursiyerleri bir nebzede olsa heyecanını gidermiş durumda. Aşağıda tablo halinde verdiğimiz 2020 Ögg Sınav Takvimi çizelgesi aracılığı ile sınav tarihlerini ve kendinize uygun olan Özel Güvenlik Eğitim şablonunuzu oluşturabilirsiniz. Size en uygun olan sınav takviminden yaklaşık 3 ay öncesinden özel güvenlik şirketlerine başvurmanız ve gerekli prosedürleri tamamlamanız gerekmektedir.

Özel güvenlik yenileme eğitimine katılacak olan personellerin ise güvenlik kimlik kartı bitim süresinden en az 6 ay önce başvurmaları gerekmektedir. Bilindiği üzere kimlik süresi geçmiş kişiler çalışmış oldukları birimde süresiz dolduğunda devam edememektedirler.

özel güvenlik yenileme sınavı 2020

Özel güvenlik facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu