Özel Güvenlik

Özelgüvenlik ateşten sonra vezneye yönlendiriyor

Özelgüvenlik – Dicle EPSAŞ’a elektrik borçlarını ödemeye gelen vatandaşların özelgüvenlik görevlisi ilk önce ateşini ölçerek sonrasında ise vezneye yönlendirmesini yapıyor.

 Ülkemizde korona virüs nedeni ile kamu kurum ve kuruluşlarında çeşitli önlem alındığı bilinmektedir. Bilindiği üzere bu virüse yakalanma riski sağlık çalışanlarından sonra en çok yakalanma riski olan özel güvenlik görevlisi olarak çalışan personellerin olduğu bilinmektedir. Vatandaşlar ile birebir diyaloga girmesi ve temas konusunun sık olması nedeni ile son dönemlerde başta hastanede çalışan güvenlik görevlileri olmak üzere değişik kurumlarda çalışan ögg ‘lerde maalesef korona testi pozitif çıkanların sayısında artış görülmüştü ve geçtiğimiz haberlerde siz değerli özel güvenlik haber okurlarımız ile ara ara maalesef paylamak zorunda kalıyoruz. Vatandaşların yoğun olarak çalıştıkları alanlarda korunması ve dezenfekte ile sık sık temizlenmesi gerekmekte olduğu bilinmektedir.

Dicle EPSAŞ vatandaşları uygulamadan memnun olduğu iddia ediliyor.

Dicle epsaş ‘ın uygulamaya geçirdiği güvenlik görevlisinin gelen vatandaşların, güvenlik görevlilerin ‘’ataş ölçer’’ ile yaptığı uygulamayı başarı buldukları iddia edilmekte. Kuruma gelen vatandaşlar giriş kapısında ateş ölçer ile kontrolleri ağlandıktan sonra kurum içerisinde ulaşmak istedikleri birimlere yönlendirilmeleri devam etmekte olduğu belirtilirken, yapılan uygulamam hem vatandaşlar, hemde çalışanları koruma nedeni ile olsada

Özelgüvenlik
Özelgüvenlik

Ogghaber olarak – özel güvenlik görevlisinin sık sık maske değiştirmesi, eldiven takması ve dezenfekte ile temizlenmesi gerekmekte olduğu belirtiriz.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu