Özgüven sendikası

Özgüven sen il temsilcisi gururlandırdı

Özgüven sen il temsilcisi gururlandırdı

Özgüven sen il temsilcisi – yıllardır özel güvenlik görevlilerinin maruz kaldığı darp ve mobbing uygulamalarına karşı özgüven sendikasının Sivas il temsilcisi cesareti ve başarısı sonucu medyada yankılandı. Bir hafta içerisinde 2 defa Sivas numune hastanesinde vatandaşlar tarafında darp şiddetine maruz kalınmasının ardından Muhammet YALÇINKAYA sessiz kalmadı ve hastane yönetimini de yanına alarak basın açıklaması yaptı. Bu şiddet konusunun artık son bulması için davanın takipçisi olacağını belirten YALCINKAYA ile yaptığımız röportajda:

zgüven sen il temsilcisi 1

Özgüven sen il temsilcisi

Yıllardır özel güvenlik sektörümüzde, darp mağduru olan kişiler, uğradıkları darp yanlarına kaldığı görülmekte. Benimde aktif olarak çalıştığım Sivas numune hastanemizde bir haftada 2 darp olayına maruz kalan arkadaşlarımızın durumu gördüğümüzde artık bu konunun sineye çekilecek bir durum olmadığını gördük ve sendikamızın avukatlarını arayarak konuya müdahil olduk ve bu davaya sendika olarak da takipçisi olacağız. Bir bayana saldıracak kadar gözlerini dönen kişiler hasta veya yakını konumuna sokulmasını istemiyoruz. Bu davadan geri dönüş yoktur, özür ile sineye çekeceğimiz bir olay değildir. Sektör olarak devamlı maruz kaldığımız bu darp olaylarına bir emsal karar çıkması için elimizden geleni yapacağız. Sizlerin aracılığı ile bizlerin yanında ve destekçisi olan HAK İŞ konfederasyonuna bağlı sendikalar ve telefon ile devamlı bizden bilgi alan özgüven sen ailesine teşekkürü bir borç biliriz. Şiddete magruz kalan arkadaşlarımızın sonuna kadar yanındayız ve geçmiş olsun dileklerimizi sunuyorum DEDİ.

zgüven sen il temsilcisi

Özel güvenlik haber olarak meslektaşlarımızın yanından bir nebze ayrılmayan sivas il temsilcisine sektör çalışanları olarak teşekkürü bir borç biliriz

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu