Ögg Bilgiözel güvenlik bilgi sistemi

Özgüven sen Karadeniz’de Girdi

Özgüven sen günden güne büyümeye devam ediyor. öz iş sendikasının hak iş konfederasyondan çıkartılmasının ardından, öz güven sendikası döneminin en güçlü yılını yaşadığı bilinmekte. Neredeyse öz iş sendikasının üyesinin yarısından fazlasını kendi bünyesine geçiren özgüven sendikası, Karadeniz bölgesinde daha aktif şekilde çalışma yapıyor. Karadeniz bölgesinde aktif şekilde çalışma yapan sendika yetkilileri ve Karadeniz bölge başkanı, öz iş sendikası ve güvenlik iş sendikası ’nı 2’ye katladığı belirtiliyor.

Öz İş Sendikası ’nın çıkarılması Özgüven-sen ’e yaradı

Hak iş konfederasyonunda 2 tane özel güvenlik sendikası olduğu bilinmektedir. Türkiye’nin ilk özel güvenlik sendikası olan öz iş sendikasını, Hak iş konfederasyonu ile aralarındaki yönetim sorunları sonucu, ihraç etme kararı alarak geçtiğimiz günlerde, konfederasyonun kurultay ’ında delege oyları ile öz iş ’le yollarını ayırdı ve hak-iş konfederasyonuna bağlı olarak tek güvenlik sendikası öz güven sen olarak kaldı. Ve CSGB tarafından gecen ay açıklanan istatistiklere göre, Türkiye ’nin en güvenilir sendikası olduğunu kanıtladı.

Özgüven sen
Özgüven sen

En Güvenilir Güvenlik Sendikası

En son CSGB tarafından açıklanan istatistiklere göre en güvenilir güvenlik sendikası Öz Güven Sen olduğu, En çok destek aldığı bölge ise Karadeniz bölgesi olduğu belirtiliyor, öz iş sendikasının ve güvenlik iş sendikasından Karadeniz’de öz güven Sen ’e geçişlerin olduğu belirtiliyor.

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu