Özgüven sendikası

özgüven sen liderliğe oynuyor

özgüven sen liderliğe oynuyor…

Hak iş konfederasyonu ‘na sonradan bağlanan ve özel güvenlik sektörüne hızlı bir giriş yapan özgüven sendikası bu ay açıklanacak sendika istatistiklerinden Türkiye’nin en büyük sendikası olarak istatistiklerde görüneceği belirtiliyor. Özel Güvenlik Sektörüne hızlı bir başlangıç yapan ve kamu kurum kuruluşlarında çalışan güvenlik elemanları tarafından’da sevilen özel güvenlik sendikası gücüne güç katarak devam ettiği iddialar arasında.

İstatistiklerde Birinci Olur

Çeşitli özel güvenlik sendikalarında ve kamu kurumlarında çalışan güvenlik görevlileri yaptığımız röportajda: Şu anda büyük konfederasyonlara bağlı 4 adet sendika oldugu bilinmekte, bunlara en son olarak Hak iş konfederasyonunda hala faaliyet yürütmekte olan öz güven sen oldugu sektör içinde bilinmekte, en son bağlanan sendikaya güvenlik elemanları tarafından çok sevilen bir sendika oldu ve günden güne büyüyerek Türkiye’nin her ilinde üyeye kavuştu ve bu ay açıklanacak istatistiklerde çok büyük ihtimalle en büyük özel güvenlik sendikası olarak Öz Güven Sen ‘i görecek gibiyiz. Şu anda sosyal medyada sektörü takip edenler görmektedir ki bazı ögg sendika yönetimleri özgüven sen’e karşı haberler yapmaya çalışmakta amacı üye kazanmak olmalı ama maalesef bu konu öz güvene daha çok yarıyor ve günden güne büyümeye devam ediyor. DEDİ

İstatistiklerin açıklamasının ardından özel güvenlik sektöründeki hangi sendika ne kadar büyümeye veya küçülmeye gitmiş özel güvenlik haber olarak sizlerle paylaşacağız.

özel güvenlik haber – özgüven sen

 

özgüven sen

özel güvenlik facebook adresinden bizi takip edebilirsiniz

Etiketler

Ahmet Çelik

2010 yılından itibari ile özel güvenlik haberleri sitesinde editörlük yapmaktayım

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.