Özgüven sendikası

Özgüven sen üye kaybetmeye devam ediyor mu ?

Özgüven sen üye kaybetmeye devam ediyor mu ?

Bilindiği üzere hak-iş konfederasyon başkanına tepki vererek sendikalardan üye istifası olduğu sosyal medyada görüldüğü gibi, geçmiş haberlerimizde de paylaşmıştık. Ve yine AK parti den CHP’ye geçen belediyelerdeki işçilerin sendika değişikliği yaptığı bununda en çok rastlanan sendikalar arasında özgüven sendikası olduğu yerel medyaya düşen haberlerdendi.

PEKİ HALA ÜYELER İSTİFA EDİYORMU ?

Hak iş konfederasyonuna bağlı faaliyet yürüten öz güven sendikasından istifaların sürdüğü ve genel olarak CHP ’ye geçen belediyelerden daha hızlı geçişler sağlandığı belirtiliyor. İstanbul belediyesinin son seçimlerde cumhuriyet halk partisinin adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazanması ilede İstanbul belediyesinde sendikaya üye olanlarında istifa ettikleri belirtiliyor. İstanbul belediyesi ve Ankara belediyesi ne şu anda en çok ziyaret eden isim ise Türk-iş konfederasyonuna bağlı güvenlik iş sendikasının temsilcilerinin uğradığı belirtiliyor.  Genel başkanlarının devamlı ak parti hükümetinde yetkili kişiler ile resim çekinerek sosyal medyada paylaşım yaptığı, bunu kullanarak üye topladığı iddia edildiği bilinmektedir.

Güvenlik iş sendikasına 2 adet kayyum davası açılması ve birde suç duyurusunda bulunulmasının ardından, sendika içinde bir panik olduğu iddia edilsede, temsilcilerin üye yarışında belediyede üyeler ile resim paylaştığı görülmekte

İSTATİSTİKLERDE HERŞEY BELLİ OLACAK

Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının bu ay içerisinde paylaşacağı sendikaların üye istatistiklerinde, sektör üzerinde hangi sendikanın ne kadar üyesi olduğu belli olacakken, öz güven sendikasının 1.ci,  güvenlik iş sendikasının ise 2.ci sırada çıkacağı düşünülüyor.

özel güvenlik haber (ögg haber)

 

Özgüven Sen üye
Özgüven Sen üye

 

Özgüven sen
Özgüven sen

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı