Özel Güvenlik

Ptt pall güvenlik ankara da çoğunluk özgüven dedi

Ptt pall güvenlik –  ile Güvenlik iş sendikası ‘nın yapmış olduğu toplu sözleşmeden yoğun şekilde rahatsız olan ptt güvenlik görevlileri, bulundukları sendikadan hızlı şekilde istifa ettiği haberleri sıklık kazanırken, Özgüven sendikası temsilcileri şimdiden ailemize hoş eldiniz paylaşımları yapmaya başladığı sosyal medyada gözlemlenmekte. Ek ödeme olarak memur sen yetkililerinin 2 bin yeni türk lirasına yakın bir ücreti yönetimden talep etmesi, ve bunu tüm çalışanlar olarak talep etmesi üzerine, özel güvenlik görevlilerinin de bu ücretten yararlanacağı belli oldu, PTT’de çalışan güvenlik görevlileri bu durumun üstüne, biz güvenlik iş sendikası üyesiyiz, asrın projesi diye reklam yapıyorlar ama hakkımızı memur sendikası alıyor tepkisiyle istifa etmeye başladıkları iddia ediliyor.

PTT-PALL güvenlik

Ptt güvenlik görevlileri ankara ‘da çoğunluk olarak özgüven sendikasına geçtiği iddia ediliyor.

İstifaların yoğun olarak yaşandığı belli bölgelerin başında gelen başkent Ankara da ptt pall çalışanlarının çoğunluğu, sosyal haklarımızı başka sendikadan arayacağız diyerek. Güvenlik iş sendikası ‘ndan istifa ederek Hak iş konfederasyonuna bağlı güvenlik sendikasına geçtiği ve ankara da ptt de çoğunluğu özgüven sendikasının aldığı iddia ediliyor. Özgüven il başkanları ailemize hoş geldiniz ptt güvenlik görevlileri paylaşımı ise ptt çalışanlarının hoşuna gittiği iddia ediliyor.

Ptt pall güvenlik
Ptt pall güvenlik

Güvenlik iş sendikası, Asrın toplu sözleşmesinde cogu ptt çalışanı mağdur oldu

Asrın projesi olarak sosyal medya üzerinde paylaşım yapan güvenlik iş sendikası, ankarayı özgüven sendikasına kaptırıken, cogu ptt çalışanı bu sözleşmeden yararlanamadı ve sözleşme içerisindeki cogu  maddelerin çalışanların mağduriyetine neden olduğu belirtiliyor. Promosyon ücretleri cogu kurumda peşin ödenirken, ptt çalışanlarının 36 ay taksitle ödenmesi bunların başında gelen bir sorun olduğu iddia ediliyor. Yakında haber sitemiz asrın toplu sözleşmesi diye adlandırılan, toplusözleşme maddelerini tek tek sizlerle paylaşacagız.

Ptt pall güvenlik
Ptt pall güvenlik

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu