iskur iş ilanı

raylı sistemler personel alımı

raylı sistemler personel alımı için ilan yayınlandı. Türkiye iş kurumu, kamu işçi alımı ilanları aracılığı ile Turasaş bünyesinde istihdam edilmek üzere 40 personel alımı gerçekleştirilecek.

Turasaş personel alım kadroları

Turasaş personel alım Kaynakçı alımı 35 kişi yapılacak İŞKUR iş ilan numarası 00006497424 olarak başvuru yapılabilir.

Makine Teknisyeni işçi alımı 2 kişi yapılacak İŞKUR iş ilan numarası 00006497432 olarak yayınlandı ve başvuru işlemeleri bu numara ile takip edilecek.

Bilgisayarlı Makine Operatörü (CNC Operatörü) kamu personeli alımı 3 kişi yapılacak ve İŞKUR iş ilanı başvuru için takip numarası 00006497443 olarak yayınlandı.

2022 İŞKUR Personel Alımı Mesleklere Göre Başvuru Şartları

TURASAŞ Sivas Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı 2022 İŞKUR personel alımı kaynakçı adayları için çalışma adresi Sivas Bölge Müdürlüğü olarak yayınlandı.

Adayların lise metal teknolojisi, metal işleri, kaynakçılık bölüm mezunu olmaları,

Kaynakçı adaylarının 18 ile 25 yaş aralığında bulunması,

Tercih edilen ikamet Sivas ili olarak yayınlandı.

Metal Teknoloji Teknisyeni personel adaylarının lise makine teknolojisi, Tesviye, Tornacılık bölüm mezunu olması, tercihen adayların Sivas ikametli olması, 18 ile 25 yaş aralığında olması şartı bulunmakta.

TURASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğü 3 Personel Alımı

CNC Operatörü 3 işçi alımı adaylarının lise bilgisayarlı numerik kontrol(CNC), CNC bölümü mezunu olması, bu branşta alınacak personeller TURASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğünde çalıştırılacağından adayların Sakarya ikametli olması tercih ediliyor. 18 ve 25 yaşları aralığında bulunma şartı burada da devam ediyor.

TURASAŞ (Raylı Sistemler) bünyesine şartları taşıyan ve başvuru yapmak isteyen adayların başvurularını yukarıda belirttiğimiz İŞKUR iş ilanları numaraları ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR hizmet binalarından 14 Ocak 2021 tarihine kadar yapmaları gerekiyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: