Sürekli İşçi Alımı

sağlık bakanlığı işçi alımı yapacak

sağlık bakanlığı işçi alımı hakkında yetkililerden haberler gelmeye başladı. 2021 yılı içerisinde Sağlık bakanlığı işçi alımı yapacak, çeşitli branşlar da ve çeşitli illerde yapılacak olan alımlar geçtiğimiz yıl içerisinde yapılan alımlar gibi olacağı belirtiliyor. Son dönemlerde korona virüs salgını sonrası en çok personel ihtiyaç duyulan bakanlıkların başında gelen sağlık bakanlığı olduğu bilinmektedir. Kurum içerisinde eksik personel ihtiyacını gidermek amacı ile kısa sürede ilan yayınlanacağı belirtildi.

Kamubulteni haberine göre:

GÖRÜŞMELER YAPILDI: ALIM OLACAK

Edindiğimiz son bilgilere göre hastanelere 4/D kamu işçisi alımı bu sene olacak. Bu konuda görüşmelerin yapıldığı ve hastanelerden sayı istendiği öğrenildi. Yeni açılan hastanelerde eksik olduğu bildirilirken; eksiklerin belirlenmesi, kadro dağılımının yapılması sonrası ilana çıkılacağı öğrenildi. Alımın yapılacağının kesinleşmesi, işçi alımını bekleyen adayları sevindirdi.

sağlık bakanlığı işçi alımı yapacak
sağlık bakanlığı işçi alımı yapacak

30 BİN SAĞLIK PERSONELİ ALIMI

Sağlık personeli kadrolarına 30 bin alım planlandığı, ancak duruma göre bu sayının artırılacağı bildirilirken; işçi kadrolarına alım sayısının önümüzdeki günlerde belli olacağı öğrenildi. Sayı belli olduğunda, ilan geldiğinde bildirimle haberdar olmak için uygulamamızı indirin:

HANGİ KADROLARA ALIM OLACAK?

Güvenlik görevlisi, temizlik personeli, hasta bakım personeli, hizmetli, klinik destek elemanı, bakım onarım personeli ve diğer işçi kadrolarına alım bekleniyor. Alımlarda ikamet şartı olacak. Bu nedenle alımın yapıldığı şehirde ikamet edenler başvuru yapabilecek.

Hangi branşta alım yapılması gerektiğini bize belirtin

Haber sitemizde ilanları takip eden işsiz vatandaşlarımızın haber altında bulunan yorum kısmana sağlık bakanlığı işçi alımı hangi branşta ve hangi illerde alım beklenildiğini belirtebilirsiniz.

sağlık bakanlığı işçi alımı hakkında anında bilgi sahibi olmak için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

6 Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu