özel güvenlik bilgi sistemi

Securitas güvenlik nasıl ?

Securitas güvenlik  1937 yılında kurulan bir güvenlik firması ‘dır ve ilk kurulduğu yer İsveç olarak bilinmektedir. Dünyanın cogu kıtasında faaliyet yürüten Securitas firması nın çalışanların maaş konusunda tatminkâr olduğunu söylemektedir. Dünya çapında faaliyet yürütmesinden dolayı işçi hakları ‘na biraz daha önem veren güvenlik firması genelde ege bölgesi ve Marmara bölgesinde faaliyet yürütmektedir. Çok büyük ve köklü bir firma olduğu dünyanın her bölgesine dağılımından da görülmektedir. Prensipleri olan bir firmadır kıdem ihbar gibi tazminat alacakları kolay kolay kalmaz. Logosunda bulunan 3 kırmızı noktasının anlamı mevcuttur. Doğruluk, Cesaret, Güven olarak bilinmektedir. Yaklaşık 40 ülkede 260 binden fazla aktif çalışanının olduğu iddia edilmekte.

 

İlgili Makaleler

securitas güvenlik iş ilanları

securitas güvenlik iş ilanları genelde avm ’lere yönelmiş bir durumda ve tepe ve pronet gibi Türkiye’de alarm merkezi sisteminde fazla isminden söz ettirmemiş olsa da, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük güvenlik firması olma özelliğine sahiptir.

securıtas maaş

securıtas ve diğer firmalar maaş konusunda cogu firmaya göre yüksek verse de diğer ülkelerde çalışan security maaşlarına göre düşük ücret ödemekte olduğu bilinmektedir, bunun sebebi ise ülkemizde olan güvenlik sektörüne patronların 2.ci plandaki kişiler olarak bakmış olduğundan kaynaklandığı iddia ediliyor, proje ihalelerinde Türkiye standartlarına göre ücret verdikleri için dünya çapında çalıştırdıkları diğer elemanlara göre ücrette düşüklük gösterdiği belirtiliyor. Genel olarak ege bölgesi ve Marmara bölgesinde yoğunluk kazanmış olsalar da büyük ve köklü ihaleleri almışlardır (Migros) gibi.

securitas güvenlik nasıl diye sorun arkadaşlara azda olsa firma hakkında bilği vermeye çalıştık. Daha fazla bilgi için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün