Sürekli İşçi Alımı

Şehir hatları personel alımı

Şehir hatları personel alımı için ilan yayınlandı. Yayınlanan ilanda İstanbul şehir hatlarında görevlendirilmek üzere 240 gemici personel alımı gerçekleştirilecek. İstanbul büyük şehir belediyesi son dönemlerde yayınladığı ilanlarda birçok branşta çok sayıda personel aldığı bilinmektedir. Son yayınlanan ilana göre ise şehir hatları personel alımı yaparak 240 kişiyi istihdam edeceğini duyurdu. İstanbul şehir hatları için yayınlanan ilanda son başvuru süresi olarak 07.02.2021 tarihi olarak belirlendi. Aşağıdaki paylaştığımız link üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

istanbul belediye personel alım şartları

1 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak

Şehir hatları personel alımı
Şehir hatları personel alımı

İbb personel alımı belge teslimi

  1. Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.
  2. Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.
  3. Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.
  4. Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.
  5. Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.
  6. Şehir Hatlarına 240 Personel ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/IlanDetail/ShowIlanDetails?ilanID=5

Şehir hatları personel alımı ve daha fazlası için bizi sosyal medya üzerinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu