özel güvenlik iş ilanları

Silahlı özel güvenlik iş ilanları

Silahlı özel güvenlik iş ilanları son dönemlerde sıkça aranmaya başladı. Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilanların yetersiz geldiği belirtiliyor. Kamu kurum ve kuruluşunda çalışan özel güvenlik görevlilerinin 696 sayılı KHK ile kadro (sürekli işçi) statüsüne geçmesi ile birlikte Silahlı özel güvenlik iş ilanları rağbetin günden güne arttığı gözlenmektedir. Ogg haberler olarak bu konu hakkında makalemizi okuyabilirsiniz.

Silahlı güvenlik iş ilanı

Silahlı güvenlik iş ilanı sosyal medya ve internet ortamında araması yoğun şekilde gerçekleştirilmekte. Salgın (Covid-19) nedeni ile ekonomik sıkıntı yaşayan birçok büyük/küçük özel sektör kapısına kilit vurdu veya küçülmeye gittiği bilinmektedir. Bu durum itibari ile işlerinden olan birçok sektör çalışanı son umut olarak özel güvenlik sertifikası alarak hayat mücadelesini vermeye çalışmakta. Bu durum ise özel güvenlik sektöründe, işsizliğin yoğun şekilde görülmesine neden olmakta. Bu durumu fırsata çeviren bazı kötü niyetli firmalar ise çalışanlarının tehdit ederek düşük ücret ile çalışmak zorunda bırakılmaktadır. Silahlı güvenlik iş ilanı büyük şehirlerde yarı yarıya düşmesine neden olmakta. Kırsal kesimlerde ise adeta sektör üzerinde sektörün bitme yaşanmasına neden olmakta.

İşkur güvenlik alımları

İşkur güvenlik alımları için takipte olan kursiyerlerin birçoğu, kurum dışı ilanlarına yönelmektedir. Kurum dışı ilanların birçoğunun belediye başkanlıklarına bağlı belediye şirketlerinin açmış olduğu ilanlar olarak bilinmekte. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyen birçok ozel guvenlik görevlisi sosyal medya ve özel güvenlik iş ilanı veren siteleri takip etmekte. Ogg haberleri olarak güncel ozel guvenlik iş ilanları yayınlamaktayız. İşkur özel güvenlik olarak en yoğun olarak milli eğitim bakanlığı bünyesindeki okullara görevlendirmekte. Okulların açılmasına 1 ay gibi bir süre kala Typ güvenlik iş ilanlarını yayınlamakta. Yaklaşık 60 bine yakın 9 aylık güvenlik görevlisi istihdam etmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: