Özel Güvenlik

Şırnak ‘ta 7 özel güvenlik koronayı yendi

Şırnak –  son zamanların adeta dünyanın başına bela haline gelen ve dünya genelinde 1 milyona yakın kişinin hayatlarını kaybetmesine neden olan, Çin ’in Vuhan şehrinden tüm dünyaya yayılan korona virüsü dünyanın tehlikesi halin geldi. Dünya taruz geçmiş durumda olsada geç kalanlar için bir anlamı olmadığı ölümlerin artması ile gözler önüne seriliyor.

özel güvenlik

Çeşitli tedbirler alınarak korona virüsünden kurtulmaya çalışılıyor. Ülkemizde de vaka ve ölüm sayısının artması sonucu çeşitli tedbirler alınmaya devam ediyor. Vaka döneminde izolasyona önem verilmeye çalışıldığı ve tedavinin bu kapsamda daha iyi seyir edildiği sağlık bakan Fahrettin koca ‘nın en önem verdiği konulardan biri olduğu bilinmekte. Şırnak ta test sonucu pozitif çıkan 7 ‘si güvenlik toplam 9 hasta ise kontrolleri sonucu alkışlanarak taburcu edildi.

Özel güvenlik sağlık çalışanları taburcu edildi

Şırnak ta korona virüs teşhisi konulduktan sonra tedaviye alınan 9 hasta alkışlar ile taburcu edilerek evlerine yolcu edildi. Şırnak devlet hastanesinde gördükleri korona tedavisi sonucunda sağlık durumları düzelen Muhammed T. Firdevs G. Ve 7 si güvenlik görevlisi Hastane başhekimi ve sağlık çalışanları tarafından yolcu edildi. Servisten çıkan hastalar tek tek alkışlanarak moralleri yerinde olduğu görüldü. özel güvenlik haber olarak güvenlik personelleri ve tüm hastalara geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

özel güvenlik
özel güvenlik

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu