Sürekli İşçi Alımı

sydv personel alımı 55 yaş şartı ile 20 kişi

sydv personel alımı yapıyor. Aile çalışma ve sosyal hizmetlere bağlı faaliyet yürüten vakıflar genel müdürlükleri Türkiye iş kurumu üzerinden personel alımı yapmaya devam ediyor. Sydv personel alımı yayınlar illerde en az 55 yaş şartı sınırı ile toplamda 20 personel alımı yapacak. Alımlar bay/bayan kontenjanları üzerinden olacak.

Sydv ilan

Kocaeli/Baş iskele ilçesinde 2 evde yaşlı bakım personeli ile temizlik personeli, Bartın/ulus 2 şoför ve 8 hasta bakım personeli, Sivas/zara 5 temizlik personeli ve şoför, Muğla/dalaman 3 temizlik personeli istihdam edecek.

Baş iskele  personel alımı

Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre 19.02.2021 tarihine kadar başvuru yapılabilecektir. Başvuru yapacak olan adaylar aşağıda paylaştığımız başvuru kılavuz linkini tıklayarak kurum adreslerine bizzat başvuru yapması gerekmektedir.

Başiskele SYDV başvuru kılavuzu

Bartın  personel alımı

İlana başvuru yapacak olan adaylar 18.02.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvuru yapacak olan kişiler aşağıda paylaştığımız link üzerine tıklayarak ilanda bulunan kuruma başvuruları gerekmektedir.

Bartın Ulus SYDV başvuru kılavuzu

Sivas zara sydv personel alımı

Başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların son başvuru tarihi olan 18.02.2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Alım için başvuru yapacak olan adaylar aşağıda paylaştığımız linki tıklayarak kurum adresine direk başvuruları gerekmektedir.

Zara SYDV başvuru kılavuzu

Muğla dalaman Sydv personel alımı

Adaylar için son başvuru tarihi olarak 19.02.2021 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru kuruma bizzat başvuru yapılarak gerçekleştirilecektir. Aşağıdaki link üzerinden kurum adres ve gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

Muğla Dalaman Merkez SYDV başvuru kılavuzu

sydv personel alımı hakkında daha fazla bilgi için bizi sosyal medyadan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu