iskur iş ilanı

Tarım kredi kooperatifi personel alımı 7 ilde

Tarım kredi kooperatifi personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre 7 ilde toplamda 47 personel istihdam edeceğini belirtti. Kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte birçok sektör bünyesindeki eksiklikleri tamamlamak için personel alımı yapmaya devam etmekte.

Bu kapsamda ise tarım kredi kooperatifi personel alımı için ilan yayınladı. 7 farklı ilde 47 personel istihdam edecek. Gaziantep ve mersin bölge birliklerinden çalıştırılacak kooperatif ve ziraat mühendisi istihdam edecek.

Tarım kooperatifi görevlisi

Tarım kooperatif görevlisi isen Gaziantep, Kahramanmaraş, Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye illerinde 24 personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru gerçekleştirecek adaylar

2020 ile 2021 yıllarında gerçekleştirilecek kpss sınavlarının birinden azami 60 ve üzeri puan almış olması gerekmektedir.

Adayların lisans İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler fakülte mezunu olmaları gibi başlıca şartlar aranmakta,

Tarım Kredi Ziraat Mühendisi Alımı Başvuruları

Ziraat Mühendisi olarak Gaziantep, Kahramanmaraş, Kilis, Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye illerinde çalıştırılacak 23 personel alımı yapılıyor.

Başvuru yapacak adayların Ziraat Mühendisi ünvanına sahip olmaları, bitki koruma ürünleri veya toptancı izin belgesi sahibi olmaları,

Gaziantep ve Kahramanmaraş için başvuru yapacak adayların kendisinin ya da ailesinin Gaziantep ya da Kahramanmaraş sınırları içinde 6 aydır ikamet etmesi şartı aranıyor.

Mersin bölgeye başvuru yapacak adayların ise son altı aydır Adana, Hatay ile Osmaniye sınırları içinde son 6 aydır ikamet etme şartı bulunmakta.

Tarım Kredi Personel alımında ortak şart olarak aranan şartların başında 30 yaşından büyük olmaması, erkek adayların askerlik ilişiği bulunmaması,

mesleğini yapmasına engel  olacak akıl ve beden hastalığı bulunmaması ve memleketin her yerinde çalışmayı şartsız kabul etmesi gelmektedir.

Tarım Personel Alımı Başvuruları

Tarım personel alımı başvuruları ekteki başvuru kılavuzunda belirtilen diğer şartların taşınması halinde 08 Kasım 2021 tarihine kadar tarım kredi kooperatifi web sayfası üzerinden yapılması gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu

Kaynak: kamupersonelialim com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün