işkur iş ilanları

Tarımsal araştırma merkezi personel alımı yapıyor.

Tarımsal Araştırma Merkezi en az ilkokul ve lise mezunu toplamda 17 personel alımı yapacağını duyurdu. Nisan ayının son günü işkur personel alımı yapmaya devam ediyor. 30.04.2021 tarihinde Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre İzmir tarımsal araştırma merkez 17 kişi farklı branşlar ve statüde görevlendirilmek üzere iş ilanı yayınladı. Başvuru detayları haberimizde

Tarımsal araştırma merkezi iş ilanı personel dağılımı

Tarımsal araştırma merkezi iş ilanı kapsamında yayınlanan bilgiye göre Çiğli Hizmet Merkezi aracılığı ile yayımlanan ilan için Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından işe alımlar yapılacak olan; görev hakkı kazanan adayların UTAEM Foça Eğitim ve Dinlenme Tesisleri Foça İzmir / Türkiye adresinde hizmet verecekleri açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Detayları

Adayların başvuru yapabilecekleri dört farklı ilan bulunmaktadır. 12 kişilik kontenjan ile Temizlik Görevlisi alımı yapılacak olup; 3 Aşçı Yardımcısı, 1 Cankurtaran ve 1 Modül-Kart Satış Elemanı alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Adaylar yukarıdaki ilanlar sırası ile 00006012482, 00006012539, 00006012579, 00006012593 numaralı İŞKUR iş ilanlarına online olarak başvuru yapabilecektir. Başlayan başvuru süreci en geç 4 Mayıs 2021 tarihine kadar devam edecektir.

Başvuru Şartları

Adaylar geçici statüde alınacak olup; Modül-Kart Satış Elemanı alımı için lise mezunu ve diğer alımlar için de en az ilkokul mezunu olmak şartına uygun olmaları gerekmektedir. Azamı yaş şartı aranmayan alımlar için Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü-Menemen adresinde 7 Mayıs 2021 saat 11.00’de kura çekimi yapılacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün