iskur iş ilanı

TCDD personel alımı yayınladı

TCDD personel alımı ilanı yayınladı. Kamu kurumları içerisinde en çok ilan yayınlanması beklenen TCDD (Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları) ilanı çıktı. Başvuruları 19.10.2021 ile 25.10.2021 tarihleri arasında başvurular aktif olacak.

TCDD personel alımı için 25 kamu personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana İşkur (Türkiye İş Kurumu) üzerinden yapılacak. Yayınlanan ilan detayları haberimizde, kurum içerisinde 25 kişilik eksikliği gidermek adına acılan ilana göre üst yaş sınırı 46 olarak belirlendi.

Demiryolu işçi alımı

Demiryolu işçi alımı İstanbul ili için yayına alındı. Alım yapılacak kişi sayısının 4 katı aday noter huzurunda belirlenecek. Alıma lisans mezunu kişiler başvuru yapamayacağı belirtildi. Alım yapılacak bölümler ise ortaöğretim meslek liseleri bölümünden mezun olmuş, Elektrik, elektronik, elektrik Elektronik, makine, motor, mekatronik bölümleri ile meslek yüksekokullarının elektrik, elektronik, elektrik elektronik, makine be mekatronik bölümlerinden mezuniyet olması gerekmektedir. Adaylar için ekstra şartlarının detayı için aşağıda belirttiğimiz kılavuzu detaylı incelemeniz gerekmektedir.

TCDD personel alımı
TCDD personel alımı

TCDD işçi alımı için belgeler

TCDD işçi alımı için yayına sunulan ilana göre kimlik (e-devlet)

Öğrenim belgesi (bölümler bulunması gerekmektedir.

Askerlik sorunu olmamak

İkamet belgesi ve Sgk dökümü

17 kasım 2022 tarihi saat: 10:00 itibari ile TCDD İşletmesi genel müdürlüğü Altındağ/ANKARA adresinde noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirilecek. Aşağıda yayınlanan başvuru kılavuzunu detayları inceleyerek başvuru için belirlenen şartları taşıyıp taşımadığı incelenmesi tavsiye ederiz.

Başvuru kılavuzu

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün