özel güvenlik alımları

tepe güvenlik firması nasıl ?

Tepe güvenlik , firması geçmişten gelen köklü ve güçlü bir firma olduğu bilinmektedir.

1993 yılında Bilkent holding bünyesinde faaliyete başlayarak, kendisinin ve alt firmaların güvenliğini sağlamak amacı ile kurulan bir firmadır. 1997 yılında ise anonim şirketi olarak faaliyetlerine devam etmiştir ve hala aktif olarak güvenlik sektöründe büyük ve güçlü olduğu bilinmektedir.

güvenlik iş ilanları olarak çoğu kişiye iş imkanı sağladığı bilinmektedir, büyük ve köklü bir firmasından dolayı her ihaleye girmemelerinin sebebi, imajını sarmamaktan dolayı olduğu iddia edilmektedir.

Güvenlik İş İlanları çoğu sosyal medya ve başka platformlarda karşımıza çıkmaktadır. 1997 yılından sonra güvenlik sektöründe daha çok etkinlik katmaya çalıştıkları bilinmektedir.

Tepe güvenlik
Tepe güvenlik

güvenlik iletişim cogu özel güvenlik görevlisinin aradığı iletişim bilgileridir, yukarıda da belirttiğimiz gibi köklü ve büyük bir firma olduğu için bölge bölge ayrılmış durumda olan güvenlik firması ‘nın iletişim bilgilerini arayan kentlerin başında ise Ankara Güvenlik ve İstanbul Güvenlik olarak aratıldığı görülmektedir.

Yoğun olarak faaliyet yürüttüğü illere bakıldığı zaman büyük illerde faaliyet yürüten tepe güvenlik firması, Anadolu ve doğu bölgelerinde az sayıda ihaleye girdikleri ve çok az yerde faaliyet yürüttüğü bilinmektedir. Metropol şehir olan İstanbul’da ise dünya çapında faaliyet yürüten securitaş ile adata rakip olarak faaliyet yürütmektedir.

Güvenlik sistemleri

‘nde de faaliyet yürüten tepe güvenlik firması Türkiye genelinde ise izleme merkezi olarak pronet ile yarıştığı bilinmektedir. Alarm merkezlerinde iddialı olan güvenlik firması yurt dışında da faaliyet gösterdiği iddia edilmektedir.

Sektörde 1993 ten bu yana güven sağlayan güvenlik firması uzun yıllar güvenlik sektörü ve izleme (Alarm) merkezinde adından söz ettireceğe benziyor.

Cogu güvenlik firması şehir dışından gelen özel güvenlik görevlileri için Yatılı İş İmkanı sağlamakta iken Tepe Güvenlik böyle bir durumu hiçbir projesinde kabul etmediği bir prensip meselesi olduğunu belirten sektör içinde yıllarını vermiş kişilerin iddiaları arasında.

Tepe güvenlik
Tepe güvenlik

Özel güvenlik haber sitemize iş imkanı için gelen arkadaşlarımıza da sektördeki yıllarını anlatarak tepe güvenlikte çalışmalarını veya iletişime geçmeleri yönünde bilgilendirdiğimiz kursiyerler olmuştur.

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu