Ögg Haber

Tepe özel güvenlik Katkı Ödülü

Tepe özel güvenlik, Türkiye ’nin en prestijli şirketler topluluğundan bir tanesi olan Bil kent Holding, kuruluşu Tepe Güvenlik ’e, elektronik güvenlik sektörüne sağladığı katkılardan kaynaklı Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, doğrulusunda sektöre katkı plaketi verildi. Türkiye ’nin en prestijli şirketler topluluğundan bir tanesi olan Bil kent Holding, kuruluşu Tepe Güvenlik ’e, elektronik güvenlik sektörüne sağladığı katkılardan kaynaklı Ankara İl Emniyet Müdürlüğü, doğrulusunda sektöre katkı plaketi verildi.

"<Yoastmark

Tepe güvenlik alarm merkezi

Kişi ve kurumlara yönelik kalifiye elektronik güvenlik çözümleri yapan, alarm sistemleri ve Alarm Seyretme Merkezi ile 7/24 kesintisiniz elektronik güvenlik hizmeti yayınlayan, Tepe Güvenlik müşterilerinin yaşamını basitleştirmek için yaşama geçirdiği programları, ve yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla ilgi çekiyor.

Ankara İl Emniyet Müdür, Muavini Saltuk Buğrahan Öztürk doğrulusunda takdim edilen sektöre katkı plaketinin kendileri için devasa gurur kaynağı, olduğunu bildiren Tepe Güvenlik Genel Müdürü Özgür Gök, Tepe Güvenlik’in mevcut her yeni ödülün henüz iyiye giden yolda antipatik güç, oluşturduğunu ifade etti.

"<Yoastmark

Türkiye ‘nin büyük firmalarından biri olan Tepe Güvenlik firması ayriyeten temizlik ve kamara sistemlerinde, de Türkiye nin gözde firmalarından biri olduğu bilinmektedir. Son günlerde Tepe Özel Güvenlik firmasında çalışan kişilerin eskisi gibi güvenilir, olmadığını bahsetse de Türkiye genelinde binlerce çalışan Özel Güvenlik ve beden işçisi oldugu bilinmektedir.

özel güvenlik

özel güvenlik haber

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu