özel güvenlik alımları

Türkiye geneli özel güvenlik alımı 240 kişi

Türkiye geneli özel güvenlik alımı yapılacağı Türkiye iş kurumu resmi sitesinden yayınlandı. Kamu kurumlarında görev yapan özel güvenlik görevlilerinin sürekli işçi pozisyonuna geçmesinin ardından popüler iş kolları arasında olan özel güvenlik sektörü, günden güne büyümeye devam ediyor. Dolayısı ile işçi arayan firma ve iş arayan kişilerin sayısı da günden güne artmakta. Ülke genelinde özel güvenlik kimlik kartı sahibi sayısı 1,5 milyonu geçerken, ögg kimlik kartı olan bir çok kişinin iş bulamadığı gözlenmekte. Bu kapsamda ise Türkiye geneli özel güvenlik alımı iş ilanlarını takip eden sayısı da günden güne artmaktadır.

Özel güvenlik iş ilanları

Türkiye iş kurumu (işkur) yayınladığı ilana göre bir çok ilde güvenlik amiri/sorumlusu, güvenlik görevlisi, güvenlik görevlisi (silahlı), güvenlik görevlisi (silahsız) görev yapacak personeller aranmaktadır.

Güvenlik amiri iş ilanları

Güvenlik amiri/sorumlusu pozisyonunda İstanbul ilinde değişik projeler de 2 özel güvenlik personeli aranmaktadır. Vardiya amirliği yapacak olan güvenlik amiri kriterlerine uyan kişilerin altta verdiğimiz linki tıklayarak başvurularını online olarak gerçekleştirebilecekler.

Başvuru için Tıklayınız

Güvenlik görevlisi silahlı/silahsız personel alımı

Türkiye’nin birçok ilinde silahlı/silahsız ve bay/bayan özel güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. Toplamda 240 personel alımı yapılacağı gibi çalışacak projelerin detaylarını görmek için aşağıda belirttiğimiz linkleri tıklayarak bulunduğunuz ildeki projelerin detaylarını öğrenebilirsiniz.

Güvenlik Amiri/Sorumlusu2
Güvenlik Görevlisi161
Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları)15
Güvenlik Görevlisi (Silahlı)53
Güvenlik Görevlisi (Silahsız)9

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu