Toplum Yararına Program

Typ alımı 30 kişilik ekip arıyor

 

Typ alımı, son dönemlerde hız kazandığı görülmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarında geçici işçi pozisyonunda çalışmak isteyen işsiz vatandaşların en çok typ alımı ‘nı Google de arama yaptığı bilinmektedir. Son dönemlerde korona virüs salgının artış göstermesinin ardından, il sağlık müdürlükleri çeşitli dönemsel tarihlerde Typ Alımı yapmaya devam ediyor. Sb şoför kapsamında alım gerçekleştirilen iş süresi genellikle 6 aylık (180 gün) olarak gerçekleştirilmekte. Toplum yararına program kapsamında alım gerçekleştirildiğinden dolayı 180 gün sonunda sözleşme sona ermektedir. En az b sınıfı ehliyet gerekmektedir.

Tokat typ alımı

Tokat il sağlık müdürlüğü toplum yararına program kapsamında toplamda 30 kişi alacağını duyurdu. Salgının artmasının ardından 02.12.2020 tarihli işkur ’un resmi sitesinde yayınlanan ilana göre sağlık bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 6 aylık süreli typ personel alımı gerçekleştirecek. Başvurular e-işkur üzerinden online gerçekleştirilebilecek.

Typ alımı
Typ alımı

Typ başvuru tarihleri

Tokat il sağlık müdürlüğünün yapılacak alım için işkur üzerinden yayınlanan ilana göre 02.12.2020 – 03.12.2020 tarihleri arasında alım acık olacaktır. Seçim saatleri ise 07.12.2020 08.17 08.12.2020 08.17 arasında noter kurası ile gerçekleştirilecek.

Başvuru linki

Typ alımı hakkında en hızlı bilgi almak için sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu