Toplum Yararına Program

Typ güvenlik görevlileri ptt ve bankada

Typ güvenlik görevlileri – Toplum yararına program kapsamında okullarda çalışan 8 aylık işçiler gerek duyulan kurumlara yönlendirilmeye devam ettiği bilinmektedir. Corona virüs nedeni ile okulların kapatılması ile boş duruma düşen okul güvenlik görevlileri ve temizlik personelleri, bulundukları il valiliklerine bağlı olarak gerek duyulan kurumlarda çalışmaya devam edecekleri geçtiğimiz günlerde özel güvenlik haber sitemizden duyurmuştuk. Hastane, Pazar, gibi halkın yoğun olduğu  bölgelerde göreve başlayan Güvenlik Görevlileri, Afyonkarahisar ‘da ptt ve kamu bankalarında da görev yapmaya devam ediyor. Ptt ve kamu bankalarından son dönemlerinde yardım almak için vatandaşların yoğun şekilde uğrak haline gelmesi nedeni ile bu kurumlarda çalışan ögg personellerine destek amaçlı görevlendirildiği belirtildi.

Typ özel güvenlik tüm kurumlara dağıtılıyor.

Bankalar ve postanelerin yoğunluğundan dolayı iş sözleşmeleri bitine kadar görevlendirilen ögg personelleri, sosyal mesafeyi korumak adına gelen kişilerin arasına bariyer koyarak tedbir aldı.  Haftanın ilk günleri olması nedeni ile kamu bankaları ve PTT’lerde işlem yaptırmak isteyen vatandaşların yoğun olacağı düşünüldüğünden dolayı ptt güvenlik görevlilerine destek amaçlı gönderilen typ personelleri ile vatandaşların arasına bariyer koyarak ve devamlı uyarılar ile vatandaşları sosyal mesafeyi koruduğu gibi kurum içerisinde belli bir sayının üstünde vatandaşı almayarak hem çalışan personelleri, hem vatandaşların hastalık kapma riskini en alt seviyeye düşürmeye çalıştılar.

Ptt gibi yoğun alanlarda görev yaptıkları gibi belli bir kısım typ özel güvenlik görevlisi ise pazarlar yerlerinde ve caddelerde sosyal mesafeye uymayan vatandaşları bilinçlendirdi.

özel güvenlik facebook
Typ güvenlik görevlileri

özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu