Özel Güvenlik

Typ güvenlik görevlilerine kaymakamdan teşekkür belgesi

Typ güvenlik görevlisi çalışırken pandemi dönemine denk gelen ve bu süre zarfında çeşitli kurumlara görevlendirilen özel güvenlik görevlilerine aydın ’ın İncirliova kaymakamı  Ediz Sürücü tarafından teşekkür belgesi verildi.

İşkur aracılığı ile toplum yararına program (typ) İncirliova ’da okullarda çalışan özel güvenlik görevlileri. pandemi döneminde çeşitli kamu kurum ve kuruluşları ve vefa destek grubunda görev yapmıştı. Görevlendirme ile gittikleri kurumlarda titizlik ve özverili çalışmaları neticesinde İncirliova kaymakamı Ediz Sürücü tarafından teşekkür belgesi ile ödüllendirildiler.

“MARİFET İLTİFATA TABİDİR”


Kaymakam Sürücü, emekleri ve gayretli çalışmaları için özel güvenlik görevlilerine teşekkür ederek, “Kıymetli arkadaşlar; hepiniz İncirliova Kaymakamlığı Vefa Sosyal Destek Grubu ’nda 65 yaş üstü vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmetlerin sunulması konusunda gayretle çalıştınız. Marifet iltifata tabidir” ifadelerini kullandı. Öte yandan İncirliova Vefa Sosyal Destek Grubu ’nun görev süresi boyunca toplam 14 bin 15 haneye hizmet götürdüğü bildirildi.

Typ güvenlik için özel güvenlik facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu