Toplum Yararına Program

Typ güvenlik son dakika

 

Typ güvenlik son dakika güncel haberleri özel güvenlik haber sitemiz olan www.ozelguvenlik.com.tr sitemizden takip edebilirsiniz…

Typ kapsamında 3 bakanlığın ortak protokol ile imza altına alan ve gecen yıl itibari ile hayata geçişi sağlanan Typ Güvenlik Görevlileri bu yıl tekrar iş başı yapabilecek mi ? bilinmez. Toplum Yararına Program İşkur aracılığı ile alım yaptığı için typ ’de çalışmak isteyen her birey işkur üyeliği oluşturmak zorunda ve bazı programlarda son 3 ay sigorta olmaması gerekirsen , bazı programlarda son 1 ay sigortasız olmak yeterli olabiliyor. Bir kurumda en fazla 3 dönem çalışma şartında bulunmaktadır ve 8 aylık bir çalışma şekline sahiptir.

Typ güvenlik son dakika

Typ güvenlik son dakika haberleri ?

Typ olarak çalışmış ve 8 aylık sözleşmesi biterek şu anda yeni alım bekleyen personel hiçbir kurumun bilği vermemesinden dolayı muzdarip, genelde arama motoru googleden typ güvenlik son dakika haberleri arayan kişilerin sayısı hiçte azınsanacak kadar az sayıda olmadığı görülmektedir. Şu anda her hangi bir yerde sigortalı olarak çalışamayan ve typ alımlarını bekleyen güvenlik görevlileri alımların uzaması ile maddi sıkıntı yaşabileceklerini beyan ediyorlar, alımların olup olmayacağa konusunda bilği sahibi olamayan kursiyerler ne yapacaklarını bilmez durumdalar

Typ güvenlik çalışanları süreklilik istiyor…

Typ Güvenlik görevlileri her yıl böyle izdirap yaşamak istemediklerini devamlılık istediklerini her platformda dile getirmeye devam diyorlar, gerekirse yine okulların kapanma dönemin ara vermeye razı olduklarını ama her 8 ayda bir işkur’un aradan çıkmasını istediklerini belirtiyorlar. İş kur aracılığı ile 8 ayda bir kuraya girmek istemeyen güvenlik görevlileri şunları söyledi:

Typ güvenlik son dakika

Bizler okullarda ilk işe başlayan güvenlik görevlileriyiz, 4 aralıkta kadro hakkımız gasp edildi yinede fazla sesimiz çıkmadı ama, artık işimizde süreklilik istiyoruz ve her 8 ayda bir işe girecek miyiz girmiyecekmiyiz korkusuz yaşamak istemiyoruz, okul yönetimleri, aile birlikleri ve emniyet müdürlükleri okullardaki güvenlik görevlilerinden memnun olduklarını beyan ediyorlar, bizlerinde bakmakla yükümlü olduğumuz ailelerimiz var lütfen artık bizleri yok saymayın, bizde sektörde çalışmak istiyoruz DEDİLER.

özel güvenlik haber

özel güvenlik

(www.ozelguvenlik.com.tr)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!
Kapalı
Kapalı

Adblock siteye girişinizi engelliyor

Siteye erişmek için lütfen reklam engelleyici eklentinizi kapatın.