typ işkur

Typ güvenlik twiter ’de haykırış

Typ güvenlik görevlilerinin bu sene okullarda başlamaması nedeni ile birçok kişi mağdur olduğu bilinmektedir. Her yıl okullara güvenlik görevlisi alımı gerçekleşirken bu yıl ve korona salgının arttığı günlerde Typ güvenlik görevlilerinin başlaması nedeni ile Twiterde Çalışma ve milli eğitim bakanlığına seslenilecek.

Geçtiğim yıllara bakılacak olursa bu yıl yaklaşık 60 bin’e yakın typ güvenlik bekleyen işsiz güvenlik görevlileri mağduriyetini dile getirmek ve siyasilerin bu duruma sessiz kalmamaları adına özel güvenlik görevlilerini twiter etkinliği düzenlenmektedir. Typ güvenlik görevlilerinin yoğun şekilde bu etkinliğe katılarak ve bol bol twit atarak gündemde 1 veya 2.ci sıralarda Siyasiler ile birlikte bakanlara sesimizi duyurmak adına Pazar günü saat 18.00’da twiter etikliğine katılımları beklemekteyiz.

Twiter özel güvenlik etkinliği

Twiter ’da özel güvenlik olarak sesimizi siyasilere duyurmak adına yapılacak olan ve etkinlikte bazı önemli konulara dikkat etmemiz gerekmektedir. Amacımız burada siyasilere sesimiz duyurmaktır. Herhangi bir siyasi veya partiyi karşımıza alacak paylaşımlardan kaçınılarak mağduriyetimizi dile getirmemiz gerekmektedir. Pazar günü yapacağımız etkililiğe katılmak için Twiter hesabımızı BURADAN takip etmenizi rica ederiz. Pazar günü açacağımız Tag ismine yoğun şekilde yorum yaparak açtığımız başlığı İlk 5.ci sıraya sokmamız durumunda sesimizi birçok kişiye duyurmamıza neden olacaktır.

Typ güvenlik için destek ver

Typ güvenlik görevlisi olmak için Türkiye iş kurumu ’nun açacağı ilanı bekleyen işsiz arkadaşlarımız için hep beraber özel güvenlik görevlilerinin sesimizi duyurma adına Yayınladığımız haberi Typ ile alakalı tüm gruplarda yayarak twiter etkinliğimize destek vermenizi rica ederiz. Tüm arkadaşlarımız Twiter Hesabımızdan Bizi takip edebilirsiniz.

özel güvenlik
özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün