Toplum Yararına Program

Typ haberleri son dakika

 

Typ haberleri son dakika olarak ogg haberleri aracılığı ile sizlere sunmaya devam ediyoruz. Toplum yararına program kapsamında çalışan Typ güvenlik ve typ temizlik işçilerini ayırt etmeden, tüm çalışanların haklarına kavuşması adına mücadelelerine yer vermeye özen göstermekteyiz. Typ haberleri son dakika bilgileri çıkan genelgeleri ve valilik olurlarını son dakika olarak sunarak typ çalışanı okurlarımıza en hızlı şekilde ulaştırmak adına özel güvenlik haber sitesi olarak önem vermeye özel göstermekteyiz.

İşkur haberi

İşkur adına toplum yararına program kapsamında çalışan işçiler adına haberler yapmaya özen göstersekte. Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan özel güvenlik iş ilanları ve temizlik görevlisi iş ilanlarını okurlarımızla paylaşmaktayız. Typ süreklilik mücadelesini yaklaşık 4 – 5 yıldır sürdüğü bilinmektedir. Bu mücadelede elimizden geldiği kadar kamuoyuna iletmeyi ve elimizden geldiği desteği sağlamaktayız. Sanal haber sitesi olarak geçmişte verdiğimiz emeği yine bu yılda typ için vermeye özen göstermekteyiz.

İşkur son dakika

Türkiye iş kurumu aracılığı ile son çıkan bilgi ve kamu iş ilanları ve özel sektör iş ilanları hakkında değerli okurlarımıza biran önce bilgi sahibi yapmaktayız. Haber sitemiz Türkiye iş kurumu, özel güvenlik ve temizlik personellerini bilgilendirme ve iş ilanlarını paylaşım platformu olarak hayata girmiş olup, bu düzeyde değerli okurlarımızı bu düzeyde bilgilendirmeye devam edecektir.

Typ haberleri son dakika olarak sizlere sunmaya devam edeceğiz. Bizi sosyal medya hesabımızdan takip edebilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu