Toplum Yararına Program

Typ hatay iş ilanı 2020 başladı

Typ hatay iş ilanı 2020 – Toplum yararına program kapsamında çalışmak isteyen ve başvuru bekleyen adayların en cok merak ile beklediği Typ (toplum yararına program) ilk olarak hatay ilinde açıldı. İşkur üzerinden 180 gün süreyle geçici işçi alımı yapan hatay il sağlık müdürlüğü toplam alacağı işçi sayısı olarak 135 kişi olduğunu belirtti. 180 gün süreyle çalışmak isteyen vatandaşların başvuruyu hatay merkezde bulunan işkur binalarından veya işkur ‘un resmi sitesinden başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Typ sorgulama ekranı olarak aşağıda vereceğimiz link üzerinden direk işkur ‘un ilan sayfasına yönlendirileceksiniz ve oradan kendi T.C vatandaşlık numaranız ve işkur şifreniz ile giriş yapıp başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Typ hatay iş ilanı 2020
Typ hatay iş ilanı 2020

Typ hatay başvuru ekranı

Toplum yararına program kapsamında başvuru yapacak olan vatandaşlar için başvuru tarihlerini 28.02.2020 – 03.03.2020 tarihleri arasında gerçekleştirebileceklerdir. Hatay ilinde ikamet etmeyen veya ikamet adresi hatay olmayan kişiler bilgi ekranına ulaşamaya bilmektedir. Yaşanan sıkıntılarda en yakın işkur birimine başvurmanız gerekmektedir. Bu gün itibari ile 7 gün acık kalacak olan ilan işkur un resmi sitesinde görülmektedir. Hatay ili ve Antakya bölümlerinde acılan toplum yararına program 180 gün süre zarfı içerisinde işçi istihdam edeceği unutulmamalıdır. Toplum yararına program kapsamında çalışmak isteyen kişiler için gecen dönem belirlenen kriterlerin değiştiği ve asgari ücretin üstünde evine para giren kişiler seçilip kurada çıksa bile kısa süre içerisinde işkur ’un yaptığı araştırma neticesinden iş akitleri fesih edilmektedir.

Hatay işkur typ iş ilanı

Hatay merkez için acılan toplum yararına program kapsamında çalışacak adaylar Başvurularını buraya tıklayarak yapabilirler..

Hatay Antakya için toplum yararına program kapsamında çalışmak isteyen adaylar ise Bağlantıyı tıklayarak başvuruları gerçekleştireceklerdir. sadece Typ hatay iş ilanı 2020 ilanları içindir.

bizi typ facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu