Toplum Yararına Program

typ kadro son dakika twiter etkinliği

typ kadro son dakika twiter etkinliği başlatıyor. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan toplum yararına program kapsamında çalışan süreli işçiler, typ kadro son dakika twiter etkinliği yapacak. Bilindiği üzere toplum yararına program kapsamında çalışan işçiler yıllardır kadro mücadelesi vermeye devam etmektedir. Çeşitli alanlarda kendilerinin siyasilerin görmesi ve kadro mücadelelerine destek vermesi amacı ile sosyal medya üzerinden birleştikleri gibi, çeşitli videolar ilede kendilerini ifade etmeye çalışmaktalar. Son dönemlerde korona virüs salgının artması sonucu bulundukları illerin il hıfzıssıhha kurularının aldıkları karar neticesinde gerek duyulan kurumlara görevlendirilmekteler.

İşkur kadro haberleri son dakika olarak twiter etkinliği

İşkur üzerinden toplum yararına program kapsamında görev yapan işçiler sosyal medya üzerinden twiter etkinliği planlamaktadır. Twiter etkinliğinin 07.12.2020 tarihi saat: 20:00 itibari ile başlayacak ve bizde bu etkinliğe ogg haberler olarak destek vereceğimizi belirtiriz. Etkinliğin başlayacağı twiter hesabı aşagıda belirtilecek olan twiter hesabın eklenmesi ve pazartesi saat 20.00 itibari ile twiterde acılan taga destek vermeniz yeterli olacaktır. Özel güvenlik haber olarak bizlere düşen ,yaklaşık150 bin kişilik takipçimiz ile toplum yararına program kapsamında çalışan okurlarımızın kadro talebini twiter üzerinden siyasilere duyurmaktır.

typ kadro son dakika
typ kadro son dakika

Yapılan bu duyuru ve haber niteliğindeki paylaşımımızın tüm typ gruplarına dağıtılarak twiter etkinliğine desteğin büyüyerek daha gür bir ses olacağı düşünülmektedir. Birlikten kuvvet doğar sözüyle pazartesi #typkadro tagı ile twiterdeyiz.

Takip edilecek twiter hesabı (Tıklayın)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu