iskur iş ilanı

üniversite alım ilanları temizlik ve güvenlik personeli

üniversite alım ilanları için peş peşe yayınlanmaya devam ediyor. Kamu işçi alımı yapılması için yayınlanan ilana göre en az ortaokul mezunu olma şartı aranmaktadır. Alınacak branşlar temizlik personeli ve güvenlik personeli eksikliğini gidermeyi hedeflenmektedir.

üniversite alım ilanları için yayınlanan ilanda 15 temizlik görevlisi, 10 özel güvenlik görevlisi istihdam edilecek. Üniversite ilanına başvuru yapacak olan adaylar rektörlüğün belirlemiş olduğu şartların taşınması gerekmektedir.

Kamu temizlik personeli ve güvenlik personel şartları

Kamu temizlik personeli ve güvenlik personel alımı için Hitit üniversitesinin yayınladığı ilana göre aranan şartlar şu şekilde belirlendi.

Üniversite işçi alımı için başvuracakların açık ve kapalı mekânları, binaların ana girişi dâhil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak kullanım alanlarını süpürmek ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve belirlenen alanlara taşımak ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

Güvenlik alımı için 2020 yılı KPSS P94 puan türünden en az 55 puana sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

İlana son başvuru tarihi ve yerleşen adaylar için ise ibraz tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşını bitirmemiş olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Temizlik görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.


Hitit üniversitesi kamu personel alımı başvuru bilgileri

Yayınlanmış alımlar için son başvuru tarihi resmi olarak 20.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Üniversite personel alımı iş başvurusu aşağıda yazılı link üzerinden yapılacaktır.

üniversite alım ilanları Başvuru için tıklayınız

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: