özel güvenlik iş ilanları

Üniversite güvenlik alımı kadrolu

Üniversite güvenlik alımı yapacağı geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Yayınlanan ilana başvuru tarihi bugun itibari ile son buluyor. Türkiye iş kurumu aracılığı ile yayınlanan ilana göre

Süleyman Demirel üniversitesi personel daire başkanlığı tarafından belirtilen şartlara uygun olan 8 özel güvenlik görevlisi istihdam edilecek. Süleyman Demirel üniversitesi tarafından yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx link üzerinden başvuruları gerçekleştirebilecekler.   

Üniversite güvenlik alımı
Üniversite güvenlik alımı

SDÜ Güvenlik alım şartları

SDÜ Güvenlik Alım için yayınlanan ilanda belli şartların taşınması gerekmektedir bu şartlar ise şu şekilde belirlenmiştir.

En az lise veya dengi okul mezunu olmak.

  •  İlan tarihi itibariyle 18 yaşından gün almış ve 45 yaşını bitirmemiş olmak.
  •  Geçerli Özel Güvenliksertifikası ile kimlik kartına sahip olmak, (kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.)
  •  En az 170 cm boyunda olmak, (aile hekimi raporu ile belgelendirilmelidir.)
  •  Üniversitenin tüm yerleşkelerinde (merkez ve ilçeler) iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde ve hafta sonları çalışmaya engel durumu olmamak.
  •  Görevin yapılmasına engel olabilecek seviyede vücut ve akıl hastalığı ile ilgili engeli bulunmadığını sağlık raporu ile belgelendirmek.

En az bir yıl süre ile iş deneyimine (kamu ve özel iş yerlerinde) sahip olmak ve bu deneyimini sigorta hizmet döküm belgesi ile belgelendirmek.

  •  İlan tarihi itibariyle başvuruda bulunulan görev yerlerinde ikamet ediyor olmak. İşe başladıktan sonra da görev yerinin bulunduğu belediye sınırları içerisinde ikamet etmeye devam edecek olmak.

İstenen Belgeler

Nüfus cüzdanının aslı ile birlikte fotokopisi.

Mezun olunan eğitim kurumunun diploması.

Sürücü belgesinin aslı ile birlikte fotokopisi.

Sağlık Raporu.

Adli sicil belgesi.

Askerlik durum belgesi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün