özel güvenlik alımları

Üniversite işçi alımı kadrolu güvenlik görevlisi ve temizlik elemanı

Üniversite işçi alımı yaptığını açıkladı. Türkiye iş kurumu aracılığı ile kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu eleman alımına devam ediyor. Ülkemizin pandemi döneminin normalleşmesi sonrasında işçi alımına hız veren işkur, ilanlarından biride üniversiteye işçi alımı gerçekleştireceğini ve kadrolu olarak istihdam edeceğini duyurdu. Özel güvenlik haber (ogghaber) olarak detaylar haberimizde.

Binali Yıldırım Üniversitesi  işçi alımı gerçekleştirecek

Erzincan binalı yıldırım üniversitesi özel güvenlik görevlisi ve temizlik elemanı olarak 17 kişilik bir ekibi istihdam edeceğini işkur üzerinden duyurdu. Alımlarda kpss şartı bulunmamaktadır. İşkur üzerinden yayınlanan ilana göre sözlü sınav ve kura çekimi ile gerçekleştirilecek

Üniversite işçi alımı  Başvuru yapabilecek adaylar

Erzincan’da bulunan Binali yıldırım üniversitesine 4 silahsız özel güvenlik görevlisi ve 13 temizlik personeli alımı yapılacak. Acılan ilana bay/bayan adaylar başvuru gerçekleştirebilecek.

Binali Yıldırım Üniversitesi  işçi alımı GENEL BAŞVURU ŞARTLARI:

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi adaylardan genel olarak, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak gibi şartlar aranacak.

ÖZEL ŞARTLAR:

Güvenlik Görevlisi Alımı:

– 5188 Sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olmak.

– İlanın son günü itibariyle Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak. (Ön lisans ve lisans mezunları başvuramaz)

– B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

– MEB veya Sağlık Bakanlığından verilen veya onaylanan İlk Yardım Belgesine sahip olmak. (Bu iki kurum haricinde verilen veya onaylanan hiçbir belge kabul edilmeyecektir)

– Erzincan Merkez ilçede ikamet ediyor olmak.

Temizlik Görevlisi Alımı:

– İlanın son günü itibariyle Ortaöğretim (Lise) mezunu olmak. (Ön lisans ve lisans mezunları başvuramaz)

– Temizlik yapmaya engel bir durumu bulunmamak. (Atanmaya hak kazananlar bu beyanı sağlık kurulu raporuyla belgelendirmek zorundadırlar)

– MEB tarafından verilen veya onaylanan Gıda ve Su Sektöründe Çalışanlar İçin Hijyen Belgesi’ne sahip olmak.

– Erzincan Merkez İlçede ikamet ediyor olmak.

BAŞVURULAR BAŞLADI

Üniversiteye personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylar başvurularını sadece İŞKUR İnternet adresi üzerinden gerçekleştirecekler. Bu kapsamda aşağıda sizlere vereceğimiz iş ilanı numaraları ile başvuru yapabilirsiniz.

Güvenlik Görevlisi – 00005621366

Güvenlik Görevlisi – 00005621577

Temizlik Görevlisi – 00005621826

Üniversite işçi alımı için özel güvenlik facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu