iskur iş ilanı

üniversite kadro ilanları 116 büro personeli ve teknik personel

üniversite kadro ilanları için ilan yayınlandı. Birçok kamu kurum ve kuruluşu kurum içerisindeki eksiklikleri tamamlamak adına değişik illerde ve branşlarda personel alımı yapmaya devam ediyor. Son dönemlerde en çok alım yapan kurumların başında ise üniversiteler gelmekte.

Üniversite kadro ilanları için yapılan alımda ise 116 büro personeli ve teknik personel alımı gerçekleştirilecek. Yayınlanan ilana göre alımda başarılı olan personeller sürekli işçi pozisyonunda görevlendirilecek. Üniversite tarafından yapılan açıklamada 116 personel seçiminde 2020 KPSS puanı ve 2018 ile 2020 EKPSS puanları değerlendirmeye alınacak. Yayınlanan ilanda Teknisyen 10, Büro personeli 100, Sağlık personeli 6 olarak belirlendi.

Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi personel alım şartları

Ankara Yıldırım Beyazıt üniversitesi personel alım şartları ise şu şekilde belirlendi.

Başvuru adaylarının memurlar kanunu genel şartlarını taşıması,

Sosyal Güvenlik Kuruluşlarından emeklilik ya da yaşlılık aylığı almaması,

Erkek personel adaylarının askerliğini yapması ya da muaf olması, tecilli olması,

Alınacak 116 personeli tamamı için adayların 34 yaşını doldurmamış olması,

Personel adaylarının görevini sürekli yapmasına engel olabilecek vücut ya da akıl sağlığı engeli olmaması,

Adayların Kamu Personeli Seçme Sınavına girmiş olması Lisans mezunları için P3, Ön lisans mezunları için P93, lise mezunları için P94 ve EKPSS için P1 puanlarına göre yerleştirme işlemleri yapılacak.

Ankara Personel Alımı Başvuruları

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi personel alımı için başvuru şartlarını taşıyan personel adaylarının 13 Ocak 2022 tarihi ile 27 Ocak 2022 tarihleri arasında başvurularını üniversitenin resmi internet adresi olan “ilan.aybu.edu.tr” adresinden çevrim içi olarak yapılacak. Diğer şekillerde yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

üniversite kadro ilanları Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: