iskur iş ilanı

üniversite kadro ilanları temizlik, özel güvenlik olmak üzere

üniversite kadro ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Birçok kamu üniversitesi farklı branş ve farklı illerde bünyesindeki eksiklikleri tamamlamak adına personel alımları için resmi gazete aracılığı ile ilan yayınlamaya devam ediyor. Kamuya yapılan alımların tümünü okurlarımıza iletmeye devam ediyoruz.

üniversite kadro ilanları aracılığı ile yayınlanan ilana göre en az lise mezunu olma şartı aranmaktadır. 9 şubat 2022 son tarih olarak belirlenirken, toplamda 80 personel istihdam edilecek. Yayınlanan ilanda istihdam edilecek personel branşları ise; 11 Büro personeli, 21 temizlik görevlisi alımı, 5 peyzaj bahçıvanı, 2 şoför, 5 tıbbi sekreter, 30 Koruma ve Güvenlik görevlisi, 1 inşaat mühendisi, 1 mimar, 1 inşaat teknikeri, 1 marangoz teknisyeni, 1 inşaat teknisyeni ve 1 sıhhi tesisat teknisyeni alımı

üniversite personel alım detayları

Tüm unvanlar için 2020 KPSS sınavından en az 55 puan olmak.

Büro personeli alımı için 2020 KPSS puan türünden en az 65 puan almış olmak.

Her bölüm için ilgili bölümlerden mezun olmak.

Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak ilişiği bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş olmaları gerekmektedir.

18 yaşını doldurmuş olup 35 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

Temizlik görevlisi alımı için hijyen sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı, yüz kızartıcı suçlardan mahkum olmamak.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Ağır ceza almış olmamak.

Daha önce çalıştığı kurum ve kuruluşlardan disiplin ve ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Başvuru Şekli Ve Zamanı;

Başvurular 26 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 9 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://ilan.sakarya.edu.tr/ adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

 

üniversite kadro ilanları Başvuru kılavuzu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu