özel güvenlik alımları

Üniversite özel güvenlik iş ilanı

Üniversite özel güvenlik alımı – Ülkemizin son dönemlerde ekonomik olarak yaşadığı sıkıntılar nedeni ile iş ilanlarını takip eden vatandaşların sayısı günden güne artış göstermekte olduğu görülmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarında sürekli işçi statüsünde işe girmek isteyen vatandaşlar genel olarak sosyal medya üzerinden kendi statüsüne uygun işleri araştırmaya devam ederken KONYA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜ özel güvenlik alımı gerçekleştireceğini belirtti. Sürekli işçi statüsünde 5 daimi işçi alacağını açıklayan üniversite yönetimi bu alımın İŞKUR üzerinden alınacağının da altını çizdiği görülmekte. Ülkemizde son dönemlerde alınan karar ile kamu kurum ve kuruluşlarına alınacak olan vatandaşların işkur üzerinden olacağını bilinmektedir. Lise ve dengi okul şartı olan ilanda 02.03.2020 yılında tam şartlar işkur ‘un resmi sitesinde yayına sunulacaktır.

Özel güvenlik sertifikası

Bilindiği üzere özel güvenlik görevlisi olarak çalışmak için özel güvenlik kimlik kartı almak gerekmektedir. Özel güvenlik temel eğitimi tamamlayıp yılda 6 defa yapılan özel güvenlik sınavı ‘na tabi olan ve başarılı olan kursiyerler özel güvenlik kimlik kartı almaya hak kazanmaktadırlar. Belirli eğitim tamamlanmasının ardından alınan Ögg kimlik kartı ‘na sahip olduktan sonra kamu kurum ve kuruluşları veya özel sektörde özel güvenlik görevlisi olarak çalışabilinmektedir. Özel güvenlik sertifikası olmayan kişiler güvenlik görevlisi olarak çalışması imkansız ve büyük cezaları olduğu bilinmelidir.

Üniversite özel güvenlik iş ilanı

Özel güvenlik haber sitesi olarak güvenlik iş ilanı olduğu müddetçe sizlere sunmaya önem verilecektir. Konya teknik üniversitesi rektörlüğüne başvuracak adayların 02.03.2020 tarihinden itibaren işkur sitesinden takip ederek başvurmaları gerekmektedir. Konya Üniversite özel güvenlik iş ilanı tarihi 05/03/2020 tarihiden bilğiniz olsun

Bizi özel güvenlik facebook sayfamızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu