özel güvenlik iş ilanları

Üniversite özel güvenlik ve diğer branşlarda personel alımı

Üniversite özel güvenlik personeli ve diğer branşlar da toplamda 35 personel alımı gerçekleştirecek. Türk Alman üniversitesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 5 büro personeli, 1 kütüphaneci, 10 özel güvenlik ve 9 temizlik personeli istihdam edecek.

Resmi gazetede Yayınlanan ilana göre en az ortaokul mezunu olmak şartıyla işçi/mamur personel alımı gerçekleştiriyor. Alım yapılacak personeller 4/b sözleşmeli sürekli kadroda istihdam edilecek. 4/B sözleşmeli personel adayları başvurularını bu ilanın Resmî Gazete ’de yayımlandığı günü (4 Ekim 2021) izleyen 15 gün içinde yapacaklardır. Başvuru yapacak olan adaylar 8.10.2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Türk-Alman üniversitede başvuru

4/B sözleşmeli personel adayları başvurularını, www.pdb.tau.edu.tr de ilan tarihi itibariyle temin edilecek başvuru formu ve istenen belgelerle birlikte (belgelerin aslı görülerek Personel Daire Başkanlığınca onaylanmış) Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

Sürekli İşçi kadrosu adayları başvurularını, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Türk-Alman üniversitesi adaylarda aranan ortak nitelikler

  • Türk vatandaşı olmak.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.
  • Askerlik ile ilişiği olmamak.
  • Başvuru kılavuzunda yer alan diğer nitelikleri taşımak.

Başvuru kılavuzu.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün