özel güvenlik alımları

Üniversite personel alımı 2020

Üniversite personel alımı 2020 – İşkur kamu kurum ve kuruluşlarına kadrolu (sürekli işçi) alınlarına devam ediyor. Türkiye geneli çeşitli illerde kamu kurumları değişik pozisyonlarda kadrolarını tamamlamak adına personel alımı hızlandırdığı görülmekte. Ülkemizde işsizliğin günden güne büyümesinin önüne geçmek adına hükümet aracılığı ile kamu kurumlarında işçi alımını hızlandırdığı görülmekte bunlardan biri ise Nevşehir Hacı Bektaş Veli üniversitesi ve belediye çeşitli pozisyonlarda işçi alımı yapacağını duyurdu. Türkiye iş kurumu (işkur) 11/03/2020 tarihinde yayınladığı iş ilanı ‘na göre üniversite bünyesinde çalışacak elemanlar alacağını duyurdu. Nevşehir Hacı Bektaş Üniversitesi, 1 hayvan bakıcısı, 11 temizlik elemanı, 6 özel güvenlik görevlisi, 1 Tesisatçı ve bunların yanında 11 kişi ise bahçıvan alacak.

Üniversite personel alımı başvuru

İşkur üzerinden yayınlanan ilana üniversitenin belirlediği kriterlere uygun olan bay/bayan adaylar başvuru yapabileceği gibi. Eski hükümlülerde bu başvurular içerisinden uygun kriterlerdeki ilanlara başvuru yapabilecekler.

Üniversite personel alımı 2020
Üniversite personel alımı 2020

Personel alımı başvuru şartları

Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak

Yaş kriterlerinden 18 yaşını doldurmuş olması gerekmekte

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

Özel kanun veya diğer mevzuatında yer alan şartları taşımak.

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.

Askerlik ile ilişiği olmamak (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak).

Her aday, Türkiye İş Kurumunda (İŞKUR) yayımlanan listede belirtilen bir işyeri ve bir meslek koluna başvuru yapabilecektir.

Adayların, başvurunun son günü itibarıyla duyurumuz ve ekinde yer alan tabloda meslek kollarına uygun olarak talep edilen öğrenim durumu ve özel şartlara haiz olmak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan adayların başvuruları ilan, kura, sınav ve atama süreçlerinin her aşamasında idarece sonlandırılabilecektir.

Üniversite personel alımı 2020
Üniversite personel alımı 2020

Personel alımı başvuru bilgileri İşkur üzerinden alım gerçekleştirileceğini duyuran üniversite 11/03/2020 tarihinde alımlara başlamış ve bu ilan 5 gün süreyle işkur üzerinden acık olacağı belirtilmiştır. Başvuru yapacak adayların aşağıdaki lınke tıklayarak başvurularını gerçekleştirebilirler.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı