iskur iş ilanı

üniversite personel alımı farklı branşlarda

üniversite personel alımı ilanları peş peşe yayınlanmaya devam ediyor. Resmi gazete ’de yayınlanan ilana göre kamu üniversitesi bünyesindeki eksiklikleri tamamlamak adına toplamda 36 personel istihdam edecek. Başvuru tarihleri ve başvuru şartları haberimizde.

üniversite personel alımı için sürekli işçi pozisyonda kurum içerisindeki eksiklilerini tamamlama adına resmi gazete aracılığı ile ilan yayınlandı. Yayınlanan ilana başvuru yapacak olan adaylar kurumun belirlediği şartları taşıması gerekmektedir. Mardin Artuklu Üniversitesi bünyesinde farklı pozisyonlarda 36 personel istihdam edecek. Yayınlanan ilanda üniversite 8 büro görevlisi, 1 teknisyen, 2 mühendis, 1 mimar, 2 tekniker, 1 teknisyen, 8 temizlik görevlisi, 1 bakım personeli, 1 ısıtma görevlisi, 2 şoför, 1 bahçıvan ve 7 güvenlik görevlisi görevlendirilecek.

Üniversite işçi alım şartları

Üniversite işçi alım için yayınladığı ilana başvuru yapacak olan adaylar kurumun resmi sitesinde formu eksiklik doldurarak çıktısı ve diğer evrakların tamamlanması ile şahsen veya posta ile üniversite personel daire başkanlığına iletmeleri gerekmektedir. Yayınlanan ilana başka türlü başvuru kabul edilmeyecektir. Yayınlanan ilana 26.01.2022 tarihinden itibaren 15 gün içinde başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Memur Alımı Özel Başvuru Şartları

Temizlik görevlisi alımına başvuru yapacak adayların temizlik işlerinde görevini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık vb. engeli bulunmama, herhangi bir SGK kurumundan emeklilik veya malüllük aylığı almıyor olan ve KPSS sınavından yeterli puana sahip olma şartı aranmaktadır.

Güvenlik görevlisi alımı için adayların silahlı veya silahsız güvenlik görevlisi kartına sahip olma, hafta sonları dahi çalışmaya engeli bulunmama, erkek adayların en az 165 cm kadın adayların en az 160 cm boyunda olması, görevini devamlı yapmasına engeli olmama şartı ile alım yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu