özel güvenlik iş ilanları

üniversite personel alımı işçi, özel güvenlik, memur

üniversite personel alımı için ilan yayınlandı. Kamu kurum ve kuruluşları eksik personel ihtiyacını gidermek adına farklı branşlar ve illerde personel istihdam edecek. Son dönemlerde en çok ihtiyaç duyulan branş ise özel güvenlik görevlisi ve temizlik personeli olduğu görülmekte.

kamu kurum ve kuruluşları personel alımı yapmaya devam ederken, Alparslan üniversite personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilana göre özel güvenlik görevlisi, işçi ve memur alımı için kadrolara alım gerçekleştirileceği yayınlandı. Başvuru yapacak olan adaylar lisans, ön lisans ve ortaöğretim için 2020 yılı KPSS (B) sınavlarına girmiş olması gerekmektedir.

Üniversite güvenlik görevlisi diğer alım başvuru şartları

Üniversite güvenlik görevlisi ve diğer branşlar için başvuru yapacak olan adaylar;

İşletme, İktisat, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Yönetim Bilimleri, İş İdaresi ve İktisat, Yönetim ve Organizasyon, Maliye, Kamu Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak, 30 yaşından büyük olmamak, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor ve iç ve dış mekânlarda her türlü temizlik işlerinde vardiyalı olarak çalışabilmesine ilişkin herhangi bir engeli bulunmamak.

MEB’dan onaylı Doğalgaz Kalorifer Ateşçiliği Sertifikası veya MEB’dan onaylı Kalorifer Ateşçiliği Sertifikasına sahip olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Yükseköğretim kurumlarının Doğalgaz ve Tesisatı ön lisans programından mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması ön lisans programlarının birinden mezun olmak veya herhangi bir ön lisans programından mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Geçerlilik süresi dolmamış F veya B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Alparslan üniversitesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri

Müfettiş alımı son başvuru tarihi 19.01.2022 olarak açıklandı.

Resmi iş başvuruları Muş Alparslan Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına ŞAHSEN yapılacakdır.

Muş Alparslan Üniversitesi Güzeltepe Külliyesi Personel Daire Başkanlığı, Diyarbakır Yolu 7. km, 49250 Merkez/Muş

Tel: (Santral) 0436 249 49 49 (Dâhili) 1137-1139

üniversite personel alımı için detaylar aşağıda belirttiğimiz link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
error: