Özel Güvenlik

Vakıfbank güvenlik testi pozitif çıktı

Vakıfbank güvenlik – Çin ‘in Vuhan şehrinde başlayıp adeta dünyayı kasıp kavuran korona virüsü günden güne hızlı şekilde yayılmaya devam ediyor. Her ülke kendi çapında önlemler almaya devam ediyor, uçak seferleri, metrolar, yolcu otobüsleri neredeyse durdurulmuş durumda, son olarak ise neredeyse dünya çapında kapıya çıkma yasakları geliyor, yasak olmasa bile halk korkudan dışarı çıkamıyor. Kimine göre biyolojik silah, kimilerine göre ise cinde yarasa çorbasından bulaşan bir virüs olduğu düşünülse de dünyada adeta durdurmuş durumda. Türkiye’de ise zorunlu alanlar hariç neredeyse yavaş yavaş yasaklar gelmeye başladığı görülmekte. Bu zor süreçte sağlıkçılar başta olmak üzere belirli sektör çalışanlarının en çok etkilendiği gözlemlenmektedir.

Vakıfbank güvenlik görevlisi sonuçları pozitif çıktı

Vakıfbank ‘in Zonguldak şubesinde çalışan güvenlik görevlisi ‘nin corona test sonucu pozitif çıkması sonucu, Vakıfbank şubesi kapatıldı. Özel güvenlik görevlisinin ise karantinaya alındığı belirtiliyor. Şube yetkilisinin yapmış olduğu açıklamaya göre 20/03/2020 tarihiden itibaren bankanın güvenlik görevlisinin korona virüs test sonuçlarının pozitif çıkması ile ve şube yetkilerinin bunu öğrenmeleri ile şubedeki işlemlerin tamamen durdurularak şubeyi kapattıklarını belirttiler.

Vakıfbank güvenlik
Vakıfbank güvenlik

Özel güvenlik görevlisi virüsü nereden kaptı ?

En çok sağlık personellerinden sonra güvenlik görevlilerinde görülen bu virüs için açıl bir önlem alınması gerekirken akıllara güvenlik görevlileri bu virüsü nasıl kaptığı gelmektedir.  Virüs taşıyan kişi ile ilk müdahaleye maruz kalan güvenlik görevlileri bu virüs için gerekli teçhizat ve kıyafet bakımından yetersizliğini göstermekte olduğu görülmekte.  

Özel Güvenlik Facebook sayfasından bizi takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu