özel güvenlik alımları

VGM özel güvenlik ve temizlik görevlisi kadrolu alım yapıyor

Vgm özel güvenlik ve temizlik personeli alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Kamu kurum ve kuruluşları bayram dönüşü eksikliklerini gidermek adına Türkiye iş kurumu üzerinden ilanlarına hız vermiş durumda. İstihdam adına önemli gelişme olan işkur üzerinden kurumlara elaman alımına yeni bir ilan yayınlandı. Vakıflar genel müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere toplamda 10 kişilik kadrolu eleman alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Bu alımlara özel güvenlik görevlisi ve temizlik personeli alımı gerçekleştirilecek. İlanda Kpss şartı bulunmamaktadır.

Vgm işçi alımı yapılacak kadrolar

Türkiye iş kurumu üzerinden yayınlanan ilana göre toplamda 10 kişilik alım yapılacak kadrolar 8 silahlı özel güvenlik ve 2 temizlik personeli olmak üzere 10 kişilik bir kadrodur.

VGM özel güvenlik

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

İlana başvuru yapacak adayların aşağıdaki genel şartları taşıması gerekmektedir:

  • 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak.
  • Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.
  • Erkek adayların askerlik ile ilişiği olmamak (fiilen yapmış, muaf veya tecilli olmak).
  • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.
  • Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkum olmamak.

BAŞVURU

İlana başvuru yapacak adayların esube.iskur.gov.tr adresi üzerinden müracaatın yapması gerekmektedir. 

E sube sayfasından başvurunuzu yapabilirsiniz. 

VGM özel güvenlik ile alakalı tüm bilgiler için özel güvenlik facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu