Güvenlik İş

Yılın en başarı sendika başkanı ödülü para karşılığımı alındı ?

Yılın en başarı sendika başkanı ödülü para karşılığımı alındı , özel güvenlik ajansı kimin sitesi ?

 

Özel güvenlik sektörü bilindiği üzere günden güne büyüyen ve hızlı bir şekilde geniş topluluklara ulaşmış durumda 2017 yılında, özel güvenlik şube istatistiklerine göre 1,5 milyonu aşkın özel güvenlik sertifikası almış kişinin olduğu belirtiliyor. Çoğu ülkenin askeri ve polis gücünü aşmış durumda. Sektöre özgü olan Özel güvenlik haber sitemiz, sektör ile alakalı her türlü içeriğe, bilgeye önem verdiği ve özel güvenlik görevlilerinin bilgilenmesini amaçlamaktadır.

 

En iyi sendika başkanı ödülü

 

Geçtiğimiz dönemlerde, devamlı güvenlik iş sendikasının haberini yapan ve sendikanın diğer STK’lara o site üzerinden yüklendiği bilinen özel güvenlik ajansı diye bir yanlı site olduğu bilinmekte. Özel Güvenlik Ajansı adlı site üzerinden Engelsiz Yaşam Vakfı ‘ndan, Güvenlik-İş Sendikasına ve Genel Başkanı Çağırıcı’ ya Ödül verildi adlı bir haber paylaşıldı, sektör üzerinde çalışan çoğu güvenlik görevlisi bu ödülden memnuniyetlerini belirttikleri görüldü.

 

15 bin TL para karşılığında mi verildi. ?

 

Bilindiği üzere ödül denildiği zaman bir başarı sonucu alınan, belge veya plakettir. Güvenlik iş sendikası yönetiminden bir kişinin 15 bin TL ücreti vakfın hesabına geçirdiği ve gönderilen dekontun açıklama bölümüne ise

 

AÇIKLAMA : AKBANK T.A.Ş. (0046) K.ŞB:IBAN MERKEZ ŞUB(90001)

8 OCAK 2019 YILININ EN İYİLERİ ÖDÜL TÖRENİ KURUMSAL ÖDÜLÜ, YILIN EN BAŞARILI SENDİKA BAŞKANI

 

Yazılması kafaları karıştırdı. Bu plaket ödül olarak mi verildi, yoksa bir miktar ücret karşılığında mi alındı ?

 

Bu ödül karşılığı verilen para kimin hesabında kimlerin aracılığı ile verildi ?

 

Bu para sendikadan mi karşılandı ?

 

Yoksa kimin parası ile alındı ?

 

Bu ödül mü, yoksa para karşılığı alınan plaket mi ?

 

Özel Güvenlik Ajansı sitesi kimin ? Bu kişi sendika ile bir bağı var mı para aliyor mu ?

 

Elimize ulaşan bilgi belgelerin incelenmesi sonucunda, özel güvenlik sektöründe çalışan güvenlik görevlilerini bilgilendirmek amacı ile yapılan haberlerimiz, Sektörde faaliyet yürüten her kişi, STK, Kuruluşu ilgilendirmekte olduğu için özel güvenlik platformu olarak, yapılan haberler avukatlarımız tarafından incelenip onaya sunulmaktadır.

 

Resim olarak bir kısmi paylaşılan belgelerin sahte, olduğu düşünülmesi  veya olması durumunda whatsaap ihbar hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bu bilgilendirme amaçlı olan habere karşı güvenlik iş sendikasından, her türlü açıklama sitemiz tarafından yayınlanacaktır.

Sendika

 

 

özel güvenlik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün