özel güvenlik alımları

Güvenlik görevlisi alımı

Güvenlik görevlisi alımı, İŞKUR üstünden yayımlanan memur eleman alım ilanlarında, özel güvenlik görevlisi eleman alımı kadrolarına da birden fazla alımlar gerçekleştirilmektedir. Yayımlanan ilanlara yapılacak başvurularla ilgili bilgilendirmelere haberimizden ulaşabilirsiniz…Yeni güvenlik görevlisi iş ilanları İŞKUR doğrulusunda yayınlandı.

Güvenlik görevlisi alımı
Güvenlik görevlisi alımı

Yayınlanan ilana göre İstanbul çapında silahlı-silahsız yüzlerce güvenlik elemanı alımı gerçekleştirecek.
Alınacak güvenlik elemanı iş başvuruları İŞKUR üstünden yapılacak. Özel kuruluşlarda ve kamu kurumlarında kimlikli-kimliksiz güvenlik elemanı alımı başvuruları başladı. Açılan güvenlik görevlisi iş ilanlarına müracaat yapacaklar adaylardan istenilen koşul ve nitelikler, iş veren müesseseye göre değişmektedir.
Bizlerde özel güvenlik haber olarak sizlere güvenlik eleman alımı konusunda İŞKUR ’un aktüel açık iş ilanlarını aktarıyoruz.

SİLAHLI – SİLAHSIZ özel Güvenlik Elemanı ALIMLARI İŞKUR üstünden yüzlerce güvenlik elemanı alınacak.
İŞKUR, kamu kurumlarına ve özel kuruluşlara yerleştirmek için silahlı-silahsız ve kimlikli kimliksiz güvenlik elemanı iş ilanları yayımlandı. İş alınacak güvenlik personelleri, İstanbul çapında görev vereceklerdir. İstenilen kalite ve şartlar iş veren müesseseye göre değişiklik göstermektedir.

Güvenlik görevlisi alımı
Güvenlik görevlisi alımı

İŞKUR doğrulusunda yayımlanan güvenlik elemanı iş ilanlarına göre kimi kurumlar minimum ilkokul mezun koşulu arar iken kimi kurumlar ise minimum lise ve dengi okullardan mezun olma koşulu aramaktadırlar.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayımlanan ilanlara başvurular İŞKUR üstünden alınacaktır. Başvuru inşa etmeyi ziyaretçilerimiz, İŞKUR açık iş ilanlarını ziyaret ederek, meslek ile arama kısmı üstünden güvenlik yazıp alakalı sorgu sonuçlarının ekranda gözükmesinin sonrasında, müracaat yapacakları kadroyu seçip, arama tuşuna basmalıdırlar. Kısa tek beklemenin sonrasında bütün duyurular karşına çıkacaktır.

İŞKUR mensup profilinize giriş yapıp, ilanlara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz İŞKUR il ve kaza müdürlüklerinde misyonlu iş ve meslek danışmanları vasıtasıyla da müracaat yapabilirsiniz.

özel güvenlik facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün