Özel Güvenlik

özel güvenlik haberler

özel güvenlik haberler kamu kurum ve özel sektör çalışanları için sektörel haberleri sizlere sunmaya devam etmektedir. Yaklaşık 1,5 milyona yakın özel güvenlik kimlik kartına sahip bir sektör olan güvenlik görevlilerine hitaben kurulan Özel Güvenlik Haberler çalışan çalışmayan ve kamu ile özel sektöre hitap etmektedir. Kamu kurum ve kuruluşlarına yapılan özel güvenlik iş ilanları ‘na sitemiz üzerinden yer verilmektedir. Son dönemlerde dünyanın ve ülkemizin başına bela olan korona virüs salgını sonucu birçok kişi, firmaların küçülmeye gitmesi veya kapısına kilit vurması sonucu işsiz kaldıkları bilinmektedir. Bu kapsamda ise özel güvenlik haber olarak yoğunluğumuzu sektör içerisinde iş arayan personellere destek vermek için ayırmaktayız. Tüm kamu kurum ve kuruluşuna alım yapan ilanları okurlarımız ile buluşturmaya çalışmaktayız.

ozel guvenlik haber

ozel guvenlik haber kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan işçilerin haberlerine yer verirken, özel sektörde olumlu olumsuz şekilde etkilenen ogg personellerinin de sorunlarını dinlemeye devam etmekte. ögg haber olarak tüm çalışanlarının sorunlarının gündeme taşıyarak sorun arama ve bilgilendirme yapmayı hedef haline getirmiştir. Sektörde çalışmak isteyen ve bilgisi olamayan kursiyerler için ise, makaleler halinde özel güvenlik nasıl olunur sorusunun cevaplarını vermeye çalışmaktayız. Özel güvenlik sektörü günden güne büyümeye devam ederken maalesef sorunlarda aynı şekilde büyümeye devam etmektedir. Mobbig, maddi sıkıntılar, yaş şartları gibi birçok konudan muztarız olan sektör çalışanları 5188 sayılı kanunun bir an önce düzenlenmesi tarafında.

Güvenlik görevlisi sendikaları bu durumda başarısız

Güvenlik görevlisi olarak Kamu kurumlarında çalışan özel güvenlik görevlileri hariç hiçbir özel sektöre hitap etmeyen özel güvenlik sendikalarına tepkiler ise günden güne büyümekte. Kamu kurumunda çalışan güvenlik görevlilerine toplu sözleşme yaparak para kazanan sendikalar özel sektör çalışanlarını adeta hiç saymakta olduğu bilinmekte. Birçok özel sektörde çalışan işçilerin patron ve firmalar aracılığı ile şiddet, Mobbig, maddi acıdan sorunlar yaşatıldığı bilinmesine rağmen sesleri hiç çıkmamakta. Bunun sebebi ise özel sektör çalışanlarının üzerinden bir kazanç sağlayamamaktan gerçekleştiği belirtiliyor. Sektör ile alakalı kafanıza takılan tüm konuları site içi arama yaparak bulabileceğiniz gibi bizleri sosyal medya üzerinden takip ederek güncel bilgilere de ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün