iskur iş ilanı

Aile bakanlığı okuryazar personel alımı

Aile bakanlığı işkur üzerinden yayınladığı ilana göre 3 şehirde en az okuryazar olmak şartıyla 17 geçici personel alımı yapacağını duyurdu. Aile bakanlığına bağlı sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı 3 şehirde personel eksikliğini gidermek ve istihdamı sağlamak adına ilan yayınladı. Yayınlanan ilana göre en az okuryazar olmak şartıyla şoför, hasta bakım hizmetleri gibi statüde görevlendirilecek personellere ihtiyaç duyulduğunu belirtti.

Aile bakanlığı alım yapan il dağılımı

Aile bakanlığı açmış olduğu ilana göre 3 şehirde personel alımı yapılacak. Geçici statüde alım yapacak iller Elâzığ Arıcak temizlik personeli, Adana Yüregir 10 kişi evde yaşlı ve hasta bakım elemanı, Sakarya Erenler 1 büro memuru personelini bünyesinde istihdam edecek.

Arıcak SYDV Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 5 Nisan 2021 tarihine kadar (5 Nisan dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine (Arıcak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı) yapacaklardır.

Temizlik İşçisi için aranan nitelikler (6 personel)

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 20 – 45 yaş arasında olmak, Bayan olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, 3294 sayılı kanun kapsamında olmak, En az İlkokul veya Okuryazar belgesine sahip olmak (Geriatri bölümü mezunlarına öncelik hakkı tanınacaktır), Arıcak ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Arıcak SYDV Başvuru kılavuzu.

Yüreğir SYDV Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 31 Mart 2021 tarihine kadar (31 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum adresine (Atakent Mah. Fatih Cad. No:22 Yüreğir/Adana) yapacaklardır.

Evde Yaşlı Bakım Personeli için aranan nitelikler (10 personel)

2 kişi Şoför ve 1 kişi Berber olmak üzere toplam 10 personel alınacaktır, Üniversitelerin Hasta, Engelli ve Yaşlı bakım bölümleri ile bunlara denk bölümlerden mezun olmak, Tercihen Hasta, Engelli, Yaşlı evde bakım sertifikasına sahip olmak, Tercihen Hijyen belgesine sahip olmak, Son 6 ay içinde Yüreğir ilçesinde ikamet ediyor olmak, Şoför adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve en az 5 yıl deneyime sahip olmak, Berber olarak alınacak aday için Ustalık belgesine sahip olmak şartları aranmaktadır.

Yüreğir SYDV Başvuru kılavuzu.

Erenler SYDV Adaylar için başvuru zamanı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar 29 Mart 2021 tarihine kadar (29 Mart dahil) başvuru işlemlerini yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (erenler54sydv@hotmail.com) Özgeçmiş göndermek suretiyle Online olarak yapacaklardır.

Büro Memuru için aranan nitelikler (1 personel)

Büro yönetimi ve sekreterlik veya makine resim ve konstrüksiyon bölümü mezunu olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Adapazarı ya da Erenler ilçelerinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Erenler SYDV Başvuru kılavuzu.

 

Kdjfjjf

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün