Güvenlik İş

Aksiyon iş binası ’nın eski cehresi değişiyor…

Aksiyon iş

Aksiyon iş binası ’nın eski cehresi değişiyor…

15 temmuzdan sonra kapatılan ve bir çok üyesi ve yöneticisine fetö terör örgütüne maddi ve destek sağlamaktan dolayı işlem yapılan a iş sendikasının eski binası ve güvenlik iş sendikasının yeni yönetim merkezi olan bina, günden güne değişiklik yaşayarak güzelleşmeye devam ediyor. Aksiyon iş sendikasının eski yönetim merkezi olarak faaliyet yürüttükten sonra, Türk iş konfederasyonuna bağlı güvenlik iş sendikası yönetimi tarafından faaliyet binası haline gelen, binanın cehresi ve etrafı güvenlik iş sendikasının yönetimi tarafından güzelleştirildiği iddia ediliyor.

Bina, Aksiyon iş kapatıldıktan sonra güvenlik iş sendikasının eski yönetimi tarafından cok eleştiriliye tutulmuştu. ‘’ neden o bina’’, ‘’o binayı kim önerdi’’, ‘’o paraya daha güzel yerler varken neden o bina’’, gibi soru yağmuruna tutulmuş olsada günden güne eksiklikleri yenilenen bina bu söylemleri unutturur hale geldi.

Aslan yattığı yerden belli olur

Aksiyon iş döneminde ilgilenilmeyen bina, güvenlik iş sendikasına geçtikten sonra ilgilenildiği ve düzenlendiği gözlerler kaçmamakta. Sendika başkanı ve sendikanın yönetimi aracılığı ile aksiyon işten sonra sendikanın yönetim binası haline getirilen ve Genel merkez yapılan bina Gerek üyelerin genel merkeze geldiğinde rahat etmesi, gerekse kurumsallık acısından iyi olduğunu düşünen birçok kişinin olduguda bilinmekte.

özel güvenlik haber sitesi olarak sektör içerisinde olumlu olumsuz tüm haberleri, okurlarımıza aktarmaya devam edecegiz.

özel güvenlik facebook sayfası 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

] }
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün