özel güvenlik bilgi sistemi

Bayan güvenlik görevlisi maaşları

Bayan güvenlik görevlisi maaşları konusu, bayan özel güvenlik görevlisi olmak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. En büyük iş kollarından biri olan özel güvenlik sektörü hızlı şekilde büyümeye devam ederken, sektörü araştıran kişilerin sayısıda artış göstermeye devam ediyor. ogg haberleri olarak sektör üzerinde bilinmeyenleri kursiyerler ve güvenlik görevlilerine aktarmaya devam ediyoruz.

Kadrolu güvenlik görevlisi maaşları ne kadar

Kadrolu güvenlik görevlisi Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan özel güvenlik görevlileri bilindiği üzere bulundukları kurumlarda sürekli (kadrolu) işçi statüsüne geçişleri KHK ile gerçekleştirildi.  Bu nedenle maaşları asgari ücretin üstünde bir net gelir elde etmektedirler. Kurumların ve asgari ücretin %’lik farklarına göre değişiklik göstermektedir. Buna göre alt limit 2900 ile 3500 yeni türk lirası arasından değişiklik göstermektedir.

İlgili Makaleler

Silahlı özel güvenlik maaşları 2020 yılında ne kadar

Silahlı özel güvenlik görev yapan personellerinin arasında maaş farklılıkları olduğu bilinmektedir. Bu fark bulunulan il, ilçe, şirket ve projeye göre değişiklik gösterebilmektedir. Burada bilmemiz gereken silahlı ve silahsız olarak görev yapan kişiler arasında maaş farklının olmasıdır. Silahlı olarak görev yapan personel 2800 yeni türk lirası ile 3200 yeni türk lirası arasında farklılıklar olmaktadır.

Okullarda özel güvenlik maaşları

okullarda özel güvenlik maaşlarıToplum yararına program kapsamında okullarda özel güvenlik görevlisi olarak 8 aylık süre zarfında çalışanlar ise asgari ücret ile çalışmalarını sürdürmektedirler. Silahsız olarak yaklaşık 30 bin devlet okulunda görev yapan güvenlik görevlileri asgari ücret üzerinden maaş almaktadır ve hükümetin belirlediği asgari ücret farklarından yararlanmaktadırlar. Bayan güvenlik görevlisi maaşları hakkında daha fazla bilgi için özel güvenlik facebook sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
error:

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün