Sürekli İşçi Alımı

Belediye işçi alımı yaş şartı yok 45 kişi

Belediye işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İşkur aracılığı ile yapılan duyuruda 45 kişilik bir ekip ile işçi alımı gerçekleştirecek. Kurban bayramı tatilinin bitmesi sonucu Türkiye iş kurumu kamu kurum ve kuruluşlarının personel eksikliklerini gidermek amacıyla personel alımı ilanlarına hız verdi. Detayları Özel güvenlik haber (ogg haberler) sitemizde.

Torbalı belediyesi personel alımı

İzmir torbalı belediyesi personel eksikliğini gidermek üzere Türkiye iş kurumu üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu.  Eleman eksikliği yaşanan temizlik personeli ve beden işçisi statülerinde toplamda 45 kişiyi belediyenin bünyesine katması bekleniyor. Alımlar daimi olarak gerçekleştirilecek.

Belediye işçi alımı
Belediye işçi alımı

Başvuru için adaylarda, Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak Askerliğini yapmış olmak ve İzmir Torbalı ilçesinde ikamet ediyor olmak şartları aranacak.

Başvurular 05 Ağustos 2020 tarihi ile 11 Ağustos 2020 tarihleri arasında şahsen yapılacak. Şahsen başvuru esnasında adaylardan, Nüfus Kayıt Örneği, Kimlik Fotokopisi, Adli Sicil Kaydı, Öğrenim belgesi, 4 Adet foroğraf ile birlikte yapılacak.

Belediye işçi alımı hakkında daha fazla bilgi için özel güvenlik facebook sayfamızı takip edebilirsiniz

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu